Sužaidus du kėlinius „Žalgiris“ 46:30, todėl po pertraukos į aikštę Gintaro Krapiko auklėtiniai žengė atsipalaiavę. Už tai vos neteko brangiai sumokėti.

Trečiajame kėlinyje dzūkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir ketvirtį laimėjo 8 taškų persvara, o po sudėtingo Lino Lekavičiaus metimo sužaidus 1 min. ketvirtajame kėlinyje iš žalgiriečių persvaros teliko 2 taškai (58:56). Visgi į tai kauniečiai atsakė spurtu 9:0, nutolo nuo varžovų (67:56). Atsitiesti šeimininkams nebepavyko.

Susitikimo pabaigoje „Žalgirio“ gretose debiutavo iš dublerių komandos trumpam į pagrindinę sudėtį perkeltas vidurio puolėjas Martynas Sajus. Nors skausmų kamuojamą Robertą Javtoką pakeitęs 19-metis 208 cm ūgio „centras“ žaidė tik daugiau nei minutę, įsirašyti pirmuosius taškus į savo sąskaitą jam vis tik pavyko – M. Sajus pataikė vienintelį mestą dvitaškį.

Žalgiriečiai šiose rungtynėse suklydo net 20 kartų („Dzūkijos“ krepšininkai – tik 10), tačiau pergalę G. Krapiko auklėtiniams leido iškovoti laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (34-24) ir gerokai geresnis taiklumas iš dviejų ir trijų taškų zonos.

Pirmose tarpusavio rungtynėse Kaune Gintaro Krapiko auklėtiniai buvo pranašesni net 35 taškais – 78:43.

Po šios pergalės „Žalgiris“ turnyro lentelėje toliau žengia pirmas, o vos sykį laimėjusi „Dzūkija“ rikiuojasi paskutinė, 10-a.

„Žalgiris“: Ianas Vougioukas 16, Lukas Lekavičius 12, Siimas-Sanderis Vene 9, Edgaras Ulanovas 9 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Kasparas Vecvagaras 7, Olivier Hanlanas 7 taškai.

„Dzūkija“: Jeffrey Robinsonas 18, Adamas Lapeta 15 (12 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 9, Paulius Danisevičius 9, Linas Lekavičius 8 taškai.

Kitose lygos rungtynėse Kazio Maksvyčio treniruojamas Panevėžio „Lietkabelis“ (5/10) namuose 96:75 (24:17, 28:24, 19:14, 25:20) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (5/10) ir pasivijo oponentus turnyro lentelėje.

„Lietkabelis“: Valdas Vasylius 16, Arnas Labuckas 15, Miljanas Pavkovičius 13 taškų

„Nevėžis“: Mindaugas Kupšas 16, Vaidotas Volkus 11, Saahas Nimley 11 taškų.

Pirmojo rato komandų tarpusavio dvikovoje taip stipresnis buvo Panevėžio klubas – 87:70.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):