Čempionato favoritai šventė nesunkią pergalę 91:65 (17:18, 23:21, 28:12, 23:14), nors antrame kėlinyje ir atsiliko 8 taškais – 25:33.

Susitikimą pakiliau pradėjo žaliai-balti, kurie vedami Alexo Perezo iš karto organizavo pabėgimą – 3:9. Tačiau dzūkai nepakriko ir po Mindaugo Sušinsko ir Artūro Jomanto tritaškių išlygino rezultatą (9:9), o po pirmo kėlinio atsiliko tik minimaliai – 17:18.

Antrame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 11:2 ir nelauktai atsidūrė priekyje – 33:27. Visgi prieš didžiąją pertrauką susiėmę žalgiriečiai po kelių sėkmingų Pauliaus Jankūno epizodų ir paskutinėmis sekundėmis paleisto Artūro Milaknio tolimo šūvio vėl perėmė iniciatyvą – 39:40.

Po pasitarimo „Žalgiris“ grįžo maksimaliai susikaupęs, o Šarūnas Jasikevičius į aikštę metė ir Zachą LeDay'ų, ir Thomą Walkupą. Būtent daugiausiai jųdviejų ir Artūro Milaknio pastangomis žalgiriečiai labai greitai atitrūko 15 taškų atstumu (42:57) ir praktiškai išsprendė dvikovos baigtį. Po trijų kėlinių – 51:68.

Intriga Alytuje taip ir nebeatgimė: po dviejų iš eilės Martino Gebeno dėjimų paskutiniame kėlinyje skirtumas tarp komandų pasiekė 26 taškus – 62:88. Galutinis rezultatas – 65:91.

„Sintek-Dzūkija“: Loganas McLane'as 12, Paulius Danisevičius 11 (6 rez. perd.), Artūras Jomantas 9 taškai (3/4 tritaškiai).

„Žalgiris“: Jockas Landale'as 14 (6 atk. kam.), Martinas Gebenas 12 (5/6 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Artūras Milaknis 11 (3/6 tritaškiai), Rokas Jokubaitis 9, Paulius Jankūnas ir Nigelis Hayesas po 8 taškus.

Pernai žalgiriečiai „Dzūkiją“ pranoko visus šešis kartus – keturis LKL reguliariajame sezone ir du ketvirtfinalio serijoje. Beje, mažiausias skirtumas tarp komandų buvo 13 taškų (88:75).

Šį sezoną aštuoniomis pergalėmis iš eilės atidaręs „Žalgiris“ – tvirtas pirmenybių lyderis, o jo pozicijos dar labiau sutvirtėjo po to, kai šeštadienį netikėtą nesėkmę Kėdainiuose patyrė Vilniaus „Rytas“ (6/2).

Primename, kad kauniečiai kovoja dviem frontais: prieš dvi dienas jie grūmėsi su „Barcelona“, o kitą savaitę jų laukia Eurolygos mūšis Pirėjuje su „Olympiakos“ ir dar viešnagė Pasvalyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (103)