Du kėlinius taškas į tašką vykusiose rungtynėse J. Kazlausko auklėtiniai po didžiosios pertraukos perėmė iniciatyvą, tačiau paskutiniame ketvirtyje dominavę „Golden Stars“ krepšininkai 10-is minučių atkarpą laimėjo 32:13 ir galiausiai triumfavo rezultatu 100:85.

D. Motiejūnas per 33 minutes pelnė 13 taškų (5/13 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, padarė 7 klaidas ir prasižengė 4 kartus.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Ty Lawsonas. Amerikietis per 39 minutes pelnė 33 taškus (12/16 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 9/9 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Prie pergalės 26 taškus pridėjo Dingas Yanyuhangas, 17 – Tao Haninas.

J. Kazlausko treniruojamoje komandoje išsiskyrė Yi Jianlianas – 23 taškai ir 16 atkovotų kamuolių. 19 taškų pridėjo Edwinas Jacksonas, 14 – Zhao Rui.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)