Atkakli kova vyko pirmajame kėlinyje, tačiau tuomet iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai padidino savo persvarą iki 11 taškų.

Po didžiosios pertraukos agresyviau žaisti padėję svečiai sumažino skirtumą, o netrukus jį ir išlygino 49:49. Tačiau prie baudų metimo linijos stojęs Mindaugas Kuzminskas buvo dukart taiklus, o spurtą 11:0 surengęs „Lokomotiv“ susigražino pranašumą.

Krasnodaro komanda per paskutines 5 min. nerodė atsipalaidavimo ženklų ir po dviejų pralaimėjimų „Top 16“ turnyro starte pirmą kartą triumfavo 74:67.

Mantas Kalnietis nugalėtojams per 29 min. pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

M. Kuzminskas per 28 min. pelnė 12 taškus (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

Lokomotiv“: Willas Cummingsas 15, Jordanas Crawfordas 14, Mindaugas Kuzminskas 12, Mantas Kalnietis 10.

Partizan“: Novica Veliškovičius 15, Marcusas Paige'as 12, Ognjenas Jaramazas 11.