Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Benas Veikalas pelnė 16 taškų, sugriebė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 29 su puse žaidimo minutės (29:33) jis pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 5 dvitaškius metimus iš 6.

15 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Dirkas Maedrichas, po 13 - Angelo Caloiaro ir Tadas Klimavičius.

Per 29 su puse minutės (29:18) puolėjas iš Lietuvos pataikė 6 dvitaškius iš 8 ir realizavo 1 baudos metimą iš 4. Be to jis po krepšiais atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, 6 sykius suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Larry Gordonas (29 tšk.), Toddas Brownas (25 tšk.) ir Dino Gregory (15 tšk.).

Septynioliktą poziciją užimanti ir vietą šalies elite jau tikrai praradusi Lauryno Samėno Tryro TBB (7/23) ekipa, kuriai už įvairius reglamento pažeidimus buvo atimti aštuoni įskaitiniai taškai, varžovų aikštėje 74:80 (17:19, 18:16, 11:22, 28:23) nusileido dešimtoje vietoje esančiai Braunšveigo „Basketball Loewen“ (16/17) komandai.

Lietuvis pelnė 3 taškus, sugriebė 2 kamuolius ir dusyk prasižengė. Per beveik 22 minutes (21:53) Laurynas Samėnas pataikė 1 dvitaškį iš 4 ir vienintelį baudos metimą, tačiau visi 5 jo tolimi metimai tikslo nepasiekė.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Bambergo „Brose Baskets“ ir Berlyno „Alba“ klubai - po 27 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Klubai su lietuviais pateko į Lenkijos lygos atkrintamąsias

Baigėsi Lenkijos vyrų krepšinio lygos reguliarus sezonas, po kurio paaiškėjo, kad atkrintamose varžybose žais visi trys klubai su lietuviais.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių ketvirtą vietą šešiolikos komandų turnyre užėmęs Donaldo Kairio treniruojamas Slupsko „Energa Czarni“ (21/9) klubas su Mantu Česnauskiu žais su penktoje pozicijoje likusia Vroclavo „Šląsk“ (21/9) ekipa, septintoje vietoje likusi Ovidijaus Galdiko atstovaujama Gdynės „Asseco“ (16/14) komanda išmėgins jėgas su antrąją poziciją užėmusiais Zelionos Guros „Stelmet“ (23/7) krepšininkais, o tik paskutiniu momentu į pajėgiausių aštuntuką patekęs Sopoto „Trefl“ (14/16) klubas su Šarūnu Vasiliausku, Eimantu Bendžiumi ir Tautvydu Lydeka susitiks su reguliarų sezoną laimėjusią Zgoželeco „PGE Turow“ (23/7) komanda.

Paskutiniame - XXX - ture „Energa Czarni“ komanda svečiuose 91:86 (27:26, 22:10, 26:21, 16:29) įveikė Starogardo „Polpharma“ (7/23) ekipą, o M. Česnauskio indėlis į pergalę - 4 taškai, 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, klaida bei 3 pražangos. Per 22 su puse minutės (22:24) jis prametė abu tritaškius bei pataikė abu dvitaškius.

Gdynės „Asseco“ krepšininkai, tarp kurių nebuvo registruotas O. Galdikas, svečiuose 65:80 (18:17, 17:28, 16:23, 14:12) pralaimėjo Vroclavo „Šląsk“ ekipai.

Sopoto „Trefl“ klubas lemiamoje dvikovoje išvykoje 87:77 (21:19, 27:11, 22:21, 17:26) nugalėjo Liublino „MKS Start“ (9/21) ekipą.

Antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose buvęs Šarūnas Vasiliauskas pelnė 18 taškų, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 23 su puse minutės (23:21) jis pataikė 6 tritaškius iš 9 bei prametė dvitaškį metimą.

Eimantas Bendžius į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dusyk prasižengė. Per 21 minutę (21:02) jis pataikė vieną tritaškį, 2 dvitaškius iš 7 bei realizavo abu baudų metimus.

31 minutę (31:07) žaidusio T.Lydekos sąskaitoje 6 (dvitaškiai 3/6) taškai, 8 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, klaida ir 3 pražangos.