Paskutinėse F grupės rungtynėse Rimo Kurtinaičio auklėtiniai susitiko su viena iš turnyro favoričių Aleksandro Džordževičiaus treniruojama Miuncheno „Bayern“ (5/1) komanda ir nusileido jai po atkaklios kovos 85:87 (19:16, 19:27, 21:16, 26:28).

Po Roko Giedraičio inicijuoto spurto 12:0 antro kėlinio pradžioje vilniečiai pirmavo 24:16, bet tai ir buvo bene šviesiausia šeimininkų atkarpa rungtynėse.

Įsižaidus „Bayern“ amerikiečiams Jaredui Cunninghamui, Reggie Reddingui ir Devinui Bookeriui vaizdas aikštelėje greitai pasikeitė: trečio kėlinio viduryje savo sąlygas jau diktavo svečiai – 46:55.

Nors ketvirto kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytas“ beveik pasivijo savo varžovus (82:83, prasidėjus paskutinei minutei), šie atsilaikė ir paliko „Lietuvos rytą“ su vienintele pergale TOP-16 etape.

Rimo Kurtinaičio auklėtinių neišgelbėjo net tai, kad jie palyginti taikliai atakavo iš toli – tikslą pasiekė 11 iš 27-ių tritaškių (41 proc.), kai jų oponentai tepataikė 4 bandymus iš 16-os (25 proc.).

Tiesa, Vokietijos atstovai suvertė net 30 iš 40 dvitaškių (75 proc.), o mūsiškiai – 21 iš 35-ių (60 proc.).

Rungtynės:

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Miuncheno „Bayern“ 85:87 (19:16, 19:27, 21:16, 26:28).

„Lietuvos rytas“: Chrisas Krameris 18 (3/5 tritaškiai, 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Rokas Giedraitis ir Travisas Petersonas po 15, Loukas Mavrokefalidis 12, Benas Madgenas, Mindaugas Girdžiūnas ir Martynas Echodas po 7, Artūras Jomantas 4 taškai. Egidijus Mockevičius (13 min.), Jimmy Baronas (7 min., -2 naud. balai) ir Mindaugas Lukauskis (3 min.) taškų nepelnė, o Deividas Sirvydis nežaidė.

„Bayern“: Jaredas Cunninghamas 23, Devinas Bookeris 18, Maikas Zirbesas 14 (16 min., 6/6 dvitaškiai, 2/2 baudos), Reggie Reddingas ir Danilo Barthelis po 11, Braydonas Hobbsas irNihadas Dedovičius po 3, Stefanas Jovičius ir Alexas Kingas po 2 taškus.

Pirmoje Europos taurės TOP-16 etapo F grupės tarpusavio akistatoje „Bayern“ taip pat įveikė vilniečius – 81:68.

Galimybę pratęsti sezoną Europos taurėje „Lietuvos ryto“ krepšininkai iššvaistė praėjusią savaitę, kai išvykoje žūtbūtinį mūšį Sankt Peterburgo „Zenit“ komandai pralaimėjo 100:113.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (190)