Šiose rungtynėse dėl kelio traumos šeimininkams negalėjo padėti Chrisas Webberis, todėl D.Songaila pasinaudojo galimybe pasireikšti. Nuo atsarginių suolelio pakilęs 204 cm ūgio lietuvis antrajame kėlinyje pelnė 10 taškų ir inicijavo "Kings" spurtą 15:0, po kurio "Bobcats" nebeatsitiesė.

Iš viso rungtyniavęs net 37 minutes, lietuvis sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną. Jis pelnė 17 taškų (3/3 baudų, 7/12 dvitaškių), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau keturis kartus pažeidė taisykles ir trys sykius suklydo.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Predragas Stojakovičius - 30 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Bradas Milleris pridėjo 27 taškus.

Šarlotės ekipai veteranas Steve'as Smithas pelnė 16 taškų, komandos naujokas Kareemas Rushas ir įžaidėjas Brevinas Knightas - po 14.

Dvyliktą pergalę aštuonioliktose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojęs Žydrūno Ilgausko "Cleveland Cavaliers" klubas pakilo į pirmąją Rytų konferencijos vietą. Šiąnakt Klivlendo klubas namuose 103:97 įveikė "New Jersey Nets" ir pirmą kartą nuo 1998-99 metų sezono pirmauja Rytuose.

Likus žaisti 5 su puse minutės "Nets" pirmavo 89:87, tačiau šeimininkų spurtas 12:4 padėjo susikrauti 6 taškų pranašumą - 99:93, likus žaisti minutę ir 20 sekundžių. Nors svečiai dar priartėjo iki 97:100, tačiau tolimas "Cavaliers" žaidėjo Luciouso Harriso metimas palaidojo visas "Nets" viltis.

Lietuvis Ž.Ilgauskas buvo vienas naudingiausių komandos žaidėjų. "Cavaliers" visas rungtynes dominavo baudos aikštelėje, o "Didysis Z" per 34 minutes pelnė 19 taškų (9/9 baudų, 5/11 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių (5 puolime), blokavo du varžovų metimus, tačiau keturis kartus prasižengė ir prarado du kamuolius.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė LeBronas Jamesas - 27 taškai (0/1 trit., 11/21 dvit., 5/6 baudų), 8 rezultatyvūs perdavimai. Drew Goodenas (10 atkovotų kamuolių) ir Jeffas McInnis (8 rezultatyvūs perdavimai) pridėjo po 16 taškų.

"Nets" ekipai Richardas Jeffersonas įmetė 27 (1/1 trit., 7/12 dvit., 12/15 baudų), Jasonas Collinsas pridėjo 17 taškų ir 8 atkovotus kamuolius, o Alonzo Mourningas - 16 taškų (8/15 dvit.). Antras rungtynes po traumos žaidęs Jasonas Kiddas per 20 minučių pelnė 10 taškų (3/5 trit., 0/4 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė.