„Wizards“ yra vienintelė komanda visoje NBA lygoje, kuri šį sezoną dar neiškovojo daugiau negu dviejų pergalių iš eilės.

Darius Songaila per 22 minutes surinko 6 taškus (3/3 dvitaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 34 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jasonas Terry 33, Antoine‘as Wrightas 16, Brandonas Bassas 13.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 24 (11 atk. kam.), Caronas Butleris 20 (9 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 16 (7 rez. perd.), Andray Blatche‘as 12, Javaris Crittentonas 10.

„Cavaliers“ namie įveikė Majamio krepšininkus

Ir toliau įspūdingai namie šį sezoną rungtyniauja Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai. Jie šiąnakt 99:89 (28:14, 22:22, 20:25, 29:28) įveikė Majamio „Heat“ komanda.

Tai buvo jau 28-oji „Cavaliers“ pergalė namie iš 29 galimų.

Klivlendo krepšininkai nuo pat pirmosios rungtynių minutės išsiveržė į priekį ir atitrūko nuo varžovų nebepavejamai.

Žydrūnas Ilgauskas per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Klivlendo komandą į pergalę vedė ketvirtąjį trigubą dublį atlikęs LeBronas Jamesas. Puolėjas per 43 minutes surinko 14 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo 21-asis trigubas dublis per visą LeBrono karjerą NBA.

„Cavaliers“: Maurice‘as Williamsas 29, Delonte‘as Westas 19, LeBronas Jamesas 14, Andersonas Varejao 12, Joe Smithas 9.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 25 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Jermaine‘as O‘Nealas 19, Mike‘as Beasley 17, Daequinas Cookas 10, Udonias Haslemas 10.