Kaip jau įprasta, it viesulas rungtynes pradėję šeimininkai greitai atitrūko ir po turko Serkano Erdogano tolimo metimo 9-ąją susitikimo minutę pirmavo 28:16. Svečiai nepalūžo ir antrojo ketvirčio pabaigoje skirtumą sumažino iki 2 taškų (42:40), tačiau po dar vieno baskų spurto Vitorijos klubo pranašumas — vėl dviženklis (51:41).

Įkvėpti įspūdingos pirmosios dvikovos dalies finišo šeimininkai trečiajame kėlinyje dar padidino apsukas ir ketvirčio pabaigoje jau turėjo 18 taškų persvarą, kuri katalonams pasirodė neįkandama.

Dainius Šalenga per 26 minutes pelnė 5 taškus (1/1 tritaškio, 1/2 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir vieną kartą suklydo.

„TAU Ceramica“: Luisas Scola 18 taškų, Travisas Hansenas 17, Kornelis Davidas 15, Serkanas Erdoganas 13.

„Akasvayu“: Germanas Gabrielis 21, Raulis Lopezas 14, Arrielis McDonaldas 13, Kevinas Thompsonas 11.

Kiti ACB lygos ketvirtfinalio rezultatai:

Badalonos „DKV Joventut“ — Las Palmo „Gran Canaria“ 81:76 (E.Bennettas 19 (6 rez. perd.)/K.Winstonas 14). Serija 3:0.

Malagos „Unicaja“ — Madrido „Adecco Estudiantes“ 80:75 (D.Santiago 18/W.McDonaldas 28). Serija: 3:0.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.