Mūsiškių neišgelbėjo nei 24-i Antano Krimelio pelnyti taškai, nei įspūdingas Domanto Sabonio pasirodymas: 15 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/7 baudos), 27 atkovoti kamuoliai (tai jaunučių čempionato rekordas), 11 išprovokuotų pražangų, 3 blokai ir 8 klaidos.

Rungtynių eiga:

Rungtynes aktyviau pradėjo lenkai, kurie įgijo 6 taškų pranašumą. Vis dėl to, sužaidus beveik tris minutes, pirmuosius taškus Lietuvai pelnė Domantas Sabonis - 2:6. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai. Visgi varžovų pranašumą pavyko sumažinti 1 tašku ir, pasibaigus pirmajam ketvirčiui, komandas skyrė trys taškai - 13:16.

Antrojo kėlinio pradžioje penkis taškus pelnęs Antanas Krimelis išlygino rezultatą - 18:18. Atrodė, kad tai taps kėlinio lūžiu, nes po to lietuviai pirmąkart šiose rungtynėse įgijo persvarą, kuri greitai pasiekė 6 taškus - 29:23. Tačiau Lenkijos jaunučiai pajėgė atsitiesti ir savo deficitą sumažino iki taško - 36:37.

Po ilgosios pertraukos nė vienai komandai nepavyko visiškai perimti rungtynių iniciatyvos ir sužaidus pusę kėlinio lietuviai vis dar buvo priekyje - 44:41. Vis dėlto kėlinį sėkmingiau užbaigė lenkai, kurie persvėrė rezultatą savo naudai - 56:55.

Lenkai nesustojo ir spurtavo, o lietuviams niekaip nepavykdavo pelnyti taškų. Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio Lietuva atsiliko jau septyniais taškais - 59:66. Nors atsilkimą dar buvo pavykę sumažinti, tačiau rungtynių pabaigą kur kas sėkmingiau sužaidė varžovai bei išventė pergalę rezultatu 77:69.

Lietuva: Antanas Krimelis 24, Domantas Sabonis 15 (27 atk. kam., 8 klaidos), Raimundas Žuklevičius 14, Mantas Šerkšnas 7, Tautvydas Paliukėnas 4, Deividas Žemgulis ir Dominykas Zupkauskas po 2, Domantas Pavlosvkis 1 taškas. Edvinas Rupkus, Mantas Montvila ir Matas Budrys taškų nepelnė.

Lenkija: Marekas Zywertas 23 (6 per. kam.), Arturas Wlodarczykas 11, Filipas Prueferas ir Kamilas Zywertas po 10, Igoris Wadowskis 9, Grzegorzas Kulka 8 taškai.

Paskutinėse F grupės rungtynėse Lietuvos vaikinams bus būtina pergalė prieš graikus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (79)