„Tai buvo nepakartojama. VIP ložės, susitikimai, viešbučiai, geriausias aptarnavimas, o svarbiausia, galimybė pamatyti geriausius krepšininkus ir įdomiausius žaidimus iš arti – didelės svajonės išsipildymas“, – pasakojo D. Kumelis.
Pasak konkurso organizatorių, norintieji dalyvauti turėtų nedelsti registruotis.
„Kiekvienoje amžiaus grupėje 1 prieš 1 turnyro kvalifikacinėse varžybose kausis po 64 dalyvius, o dėjimų konkurse – vos po 8. Praėjusių metų patirtis rodo, kad ne visi norintieji spėja, tad raginame nedelsti. Registracija į atrankines varžybas Druskininkuose baigiasi antradienį, liepos 2 d.“, – pasakoja Lietuvos krepšinio federacijos atstovas Mindaugas Gobikas.
Kvalifikaciniai talentų kovos turnyrai ir dėjimų konkursas vyks keturiuose Lietuvos miestuose: Druskininkuose, Vilniuje, Palangoje ir Kaune. Finalininkai susirungs rugpjūčio 3 d. Palangoje.
Turnyre vienas prieš vieną dalyvaujantys vaikinai ir merginos bus suskirstyti į tris amžiaus grupes: gimę 2000–2001 m., 1998–1999 m., 1996–1997 m., dėjimų konkurse gali dalyvauti 1996-1988 m. gimę vaikinai, virtualioje kovoje – vaikinai ir merginos nuo 16 m. iki 24 m.
Be Gudaičio Milano „Armani“ grimzta – gavo antausį nuo „Crvena Zvezda“ krepšininkų kitos rungtynės
Vis į gilesnę duobę krenta šiuo metu be traumuoto Artūro Gudaičio žaidžiantis Milano...
Už kovą „Žalgirį“ gyręs Jasikevičius mojo ranka į nokautuojantį Jameso dūrį: man tai neįdomu specialiai Krepšinis.lt iš Maskvos (73)
Antrus metus iš eilės Maskvos „Megasport“ arenoje Kauno „Žalgiriui“ teko žaisti...
Juodžiausias Jasikevičiaus ruožas: ugnimi į ugnį atsakiusį „Žalgirį“ palaidojo Jameso tritaškis (638)
Kauno „Žalgirio“ (3-9) krepšininkų pastangos nutraukti pralaimėjimų seriją Eurolygoje...
Pokyčiai Vilniaus „Perlo“ trenerių štabe (2)
Vilniaus „Perlas“ abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju komandos treneriu Gintautu...
„Žalgiris“ Eurolygoje bandys pirmą kartą CSKA įveikti Maskvoje (24)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą mėgins išlipti iš duobės Eurolygoje....
Top naujienos
Lietuviai statybininkai Danijoje pateko į spąstus: tapo „popieriniais milijonieriais“
Sigitas Mačiulis nėra nei milijonierius, nei verslininkas. Vyras gyvena avarinės būklės bute...
Šiame Lietuvos mieste naujos statybos būstų nėra, o buto nuomai reikia laukti eilėje
Ukmergė – nedidelis senas miestas Aukštaitijoje, nuo Vilniaus ir Kauno nutolęs apie 70 km. Apie...
Bankininkas: euras yra valiuta, kurios niekas nenori turėti (3)
Galbūt euras ir kėsinasi į dolerio – pasaulinės skolinimosi valiutos – teritoriją, tačiau...
„Prancūzija, nešdinkis“: Afrika nebenori Macrono karinės pagalbos
Po kruvino perversmo priėjimo prie jūros neturinti buvusi Prancūzijos kolonija Malis liko labai...
Už kovą „Žalgirį“ gyręs Jasikevičius mojo ranka į nokautuojantį Jameso dūrį: man tai neįdomu specialiai Krepšinis.lt iš Maskvos (73)
Antrus metus iš eilės Maskvos „Megasport“ arenoje Kauno „Žalgiriui“ teko žaisti...
RAND ataskaitoje – dar vienas įspėjimas NATO: šios temos Baltijos šalys vengia ne veltui (328)
NATO viršūnių susitikimą Londone prezidentas Gitanas Nausėda pavadino puikiu ir net fantastišku....
Lietaus debesys išplis po visą šalį – siautės itin stiprus vėjas (4)
Penktadienį pietvakarių vėjas pasidarys dar gūsingesnis.
Juodžiausias Jasikevičiaus ruožas: ugnimi į ugnį atsakiusį „Žalgirį“ palaidojo Jameso tritaškis (638)
Kauno „Žalgirio“ (3-9) krepšininkų pastangos nutraukti pralaimėjimų seriją Eurolygoje...
Katastrofos zonoje gyvenusi moteris: ekskursijos į šią vietą turi būti ne pramoga, o galimybė išvysti kvailumo pasekmes (32)
Pagaliau atėjo metas apžvelgti įdomiausią Černobylio zonos objektą – Pripetės miestą....
VU rektorius: dabartiniam valstybės „establišmentui“ reikia radikalaus atnaujinimo – jie nebesupranta, ką daro (253)
„Mūsų protesto akcijos nesibaigs per visus rinkiminius metus. Mūsų tikslas yra nauja karta –...