Pirmame kėlinuke sostinės krepšininkai lėtai įsibėgėjo ir nors trumpam buvo perėmę iniciatyvą, tačiau po pirmojo ketvirčio nuo varžovų atsiliko trim taškais (17:20). Antrame kėlinuke vyko labai atkakli kova, tačiau persverti rezultato savo naudai prieš didžiąją pertrauką nepavyko (37:38).

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ klubas padidino apsukas gynyboje, o du kamuolius per kėlinuką perėmęs Marcas Carteris padėjo sostinės klubui įgyti 7 taškų pranašumą (51:44).

Per lemiamas 10 minučių varžovai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau tolimą metimą pataikęs bei dar vieną kamuolį perėmęs M. Carteris leido sostinės klubui perimti mačo iniciatyvą į savo rankas bei užtvirtinti pirmąją pergalę.

„Lietuvos ryto“ klubas šiose rungtynėse atliko 18 rezultatyvių perdavimų, tolimus metimus metė 48 proc. taiklumu (12/25) bei perėmė 14 kamuolių gynyboje.

„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas ir M. Carteris (4 per. kam.) po 15, Robertas Carteris 11, Martynas Echodas 6 taškai.

„s.Oliver Wurzburg“ ekipai Krešimiras Lončaras pelnė 23 taškus.