Rungtynių pradžioje kovojant taškas į tašką itin sėkmingai į aikštę nuo atsarginių žaidėjų suolo žengė Rokas Jokubaitis. Lietuvis pelnė 6 taškus ir kartu su Nicku Calathesu buvo „Barcos“ lyderiai.

Jei po 10 minučių rezultatas buvo lygus (13:13), tai antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai, vedami Nikolos Mirotičiaus ir taikliarankio Kyle'o Kuričiaus, susikrovė dviženklę persvarą – 38:27.

Po didžiosios pertraukos katalonų siaubu tapo CSKA centras Johannesas Voigtmannas, kuris antrojo kėlinio pabaigoje tarsi apšildamas pataikė tritaškį, o trečiojo pradžioje įsmeigė net keturis tolimus metimus. Prie jo prisidėjo Tornike Šengelija, pataikęs du tritaškius iš eilės.

Įspūdingas maskviečių spurtas leido jiems išsiveržti į priekį ir kontroliuoti rungtynių eigą. Negana to, fantastišką tritaškį per R. Jokubaitį paskutinę trečio kėlinio sekundę pataikė Marius Grigonis ir į ketvirtą ketvirtį Rusijos čempionai žengė pirmaudami 51:60.

Paskutinio kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo „Barcai“ – užkliuvęs už M. Grigonio kojos traumą patyrė N. Calathesas, o netrukus technine pražanga buvo nubaustas Š. Jasikevičius.

Tačiau „Barcelona“ tuomet ėmė ropštis iš duobės, o gelbėtoju tapo po krepšiais varžovus į neviltį varęs N. Mirotičius. Prie sėkmingo „Barcelonos“ žaidimo svariai prisidėjo ir R. Jokubaitis, pataikęs paskutinį rungtynių metimą.

N. Mirotičius iš viso per 28 min. pelnė 21 tašką (6/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/6 bauodos), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Lemiamą ketvirtį katalonams aikštėje dirigavęs R. Jokubaitis per 21 min. pelnė 11 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, dukart prasižengė, išprovokavo dvi pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Priešingoje barikadų pusėje buvęs kitas lietuvis M. Grigonis per 16 min. pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė ir dukart išprovokavo pražangą bei surinko 9 naudingumo balus.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 21, Brandonas Daviesas 14, Kyle'as Kuričius 13, Rokas jokubaitis 11, Nickas Calathesas 10, Sertacas Šanli 7.

CSKA: Johannesas Voigtmannas 21 (6/10 tritaškiai), Tornike Šengelija 17, Willas Clyburne'as 9, Marius Grigonis 8, Aleksejus Švedas 7.

„Monaco“ (5-5) trečiadienį išvykoje 84:95 (19:26, 25:15, 17:21, 23:33) neprilygo Tel Avivo „Maccabi“ (7-3) krepšininkams.

Nors atkakli kova vyko visas rungtynes, tačiau būtent paskutinį kėlinį geriau sužaidę aikštės šeimininkai iškovojo pergalę. Paskutines 10 minučių „Maccabi“ laimėjo 33:23.

Tel Avivo komanda taikliau metė, o prie pergalės ypač prisidėjo taiklūs tritaškiai (11/23 – 47 proc.).

Blankias rungtynes sužaidė triskart prasižengęs Donatas Motiejūnas. Lietuvis per 12 minučių [elnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

Nesulaikomas „Maccabi“ komandoje buvo net 37 taškus pelnęs Scottie Wilbekinas. Jo sąskaitoje 37 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 37 naudingumo balai.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 37 (37 naud.b.), Jamesas Nunnally 16, Ante Zizičius 14 (11 atk.k.), Jalenas Reynoldsas 10.

„Monaco“: Donta Hallas 18, Dwayne'as Baconas 16, Mike'as Jamesas 14.

Nesulaikomas „Maccabi“ komandoje buvo net 37 taškus pelnęs ir asmeninį rekordą pagerinęs Scottie Wilbekinas. Jo sąskaitoje 37 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 37 naudingumo balai.

Monaco“: Donta Hallas 18, Dwayne'as Baconas 16, Mike'as Jamesas 14.