„Lietkabelis“ dar ketvirtajame kėlinyje atsiliko 60:70, tačiau po to aikštės šeimininkai spurtavo 14:3 ir persvėrė rungtynių rezultatą – 74:73.

Nors likus žaisti pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Dovis Bičkauskis išvedė „Juventus“ ir vėl į priekį, Michaelas Morrisonas pelnė du taškus su varžovo pražanga ir dar kartą persvėrė rezultatą „Lietkabelio“ naudai.

Negana to „Lietkabelis“ apsigynė, o Vytenis Lipkevičius, pataikęs abu baudų metimus, padidino panevėžiečių persvarą iki trijų taškų (78:75). Vienoje iš svarbiausių „Juventus“ atakų, Alexanderis Hamiltonas vaikiškai suklydo, o Paulius Valinskas baudų metimu įtvirtino „Lietkabelio“ pergalę (79:75).

Nors pirmąjį ketvirtį „Juventus“ užbaigė spurtu 8:1, uteniškiai po pirmųjų 10 minučių turėjo tik dviejų taškų persvarą – 17:15.

Antrajame kėlinyje uteniškiai dar labiau padidino savo pranašumą (42:36), o gera atkarpa po pertraukos leido svečiams pirmą kartą įgyti ir dviženklę persvarą – 49:38.

Prieš lemiamą ketvirtį uteniškiai turėjo trapią septynių taškų persvarą (65:58), tačiau ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ neilgai trukus susigrąžino 10 taškų pranašumą. Vis dėlto itin gera antroji ketvirtojo kėlinio pusė, leido aikštės šeimininkams iškovoti itin sudėtingą pergalę.

„Lietkabelis“ (3/1): Paulius Valinskas 17, Saulius Kulvietis 15, Michaelas Morrisonas 13, Donatas Tarolis 12 taškų.

„Juventus“ (2/3): Alexanderis Hamiltonas, Dovis Bičkauskis ir Marius Runkauskas po 12 taškų.