Svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 21 taško skirtumu, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus 87:87. Lemiamos atakos metu iniciatyvos ėmėsi R. Seibutis, bet jo metimas iš po krepšio buvo netikslus. Visgi „Technyconta“ sugebėjo porą kartų atkovoti kamuolį puolime ir Bo McCalebbas baudos metimu išvedė svečius į priekį.

Per likusias tris sekundes Earlas Rowlandas pataikė tolimą metimą ir „Montakit“ krepšininkai puolė švęsti pergalę, tačiau po vaizdo peržiūros teisėjai nustatė, kad metimas buvo atliktas jau pasibaigus laikui.

R. Seibutis per 21 min. pelnė 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 kartą suklydo.

„Tecnyconta“ (16 pergalių/14 pralaimėjimų) čempionate užima aštuntąją vietą.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.