Svečiams 24 taškus pelnė jaunasis Luka Dončičius (9 atk. kam.), 14 - Felipe Reyesas, 11 - Trey'us Thompkinsas.

.@luka7doncic FOR THE WIN 😲#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/ANON09qlaU
— EuroLeague (@EuroLeague) March 30, 2018

Belgrado ekipoje 25 taškus surinko Alenas Omičius, 18 - Jamesas Feldeine'as, 12 - Ognjenas Dobričius.

„Real“ (18 pergalių/11 pralaimėjimų) Eurolygoje užima ketvirtąją vietą, o Belgrado klubas (11/18) yra 12-as.

Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse penktadienį Atėnų „Panathinaikos Superfoods“ (Graikija) klubas su Luku Lekavičiumi namuose 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija) ekipą.

L. Lekavičius per 8 min. prametė vienintelį dvitaškį, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 1 varžovo pražangą.

17 taškų šeimininkams pelnė Nickas Calathesas, 12 - Adreianas Payne'as, po 11 - Mike'as Jamesas ir Chrisas Singletonas.

Valensijos ekipoje vienintelis Erickas Greenas surinko dviženklį taškų skaičių - 10.

Atėnų klubas (18 pergalių/11 pralaimėjimų) Eurolygoje užima penktąją vietą, o Valensijos ekipa (11/18) yra 13-a.

Malagos „Unicaja“ (Ispanija) klubas namuose po pratęsimo 87:85 (19:22, 28:11, 7:23, 20:18; 13:11) nugalėjo vicečempionę Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) ekipą.

Šeimininkai antrąjį kėlinį laimėjo 17 taškų skirtumu ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 47:33. Visgi per trečiąjį kėlinį svečiai atsilikimą panaikino. Pratęsimo metu pergalę šeimininkams lėmė tiksli paskutinė ataka.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Nemanja Nedovičius, 13 - Ray'us McCallumas, 12 - Jamesas Augustine'as, 10 - Adas Waczynskis.

„Olympiacos“ gretose 15 taškų surinko Vassilis Spanoulis, po 11 - Vangelis Mantzaris bei Ioannis Papapetrou, po 10 - Nikola Milutinovas (12 atk. kam.) bei Janis Strelniekas.

„Olympiacos“ (19 pergalių/10 pralaimėjimų) Eurolygoje užima trečiąją vietą, o „Unicaja“ (12/17) - 10-ąją.

And here is the moment Vassilis Spanoulis became all-time number 1 in assists 👏#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/vU7lvCuChW

V. Spanoulis šiose rungtynėse tapo visų laikų Eurolygos lyderiu pagal rezultatyvius perdavimus. „Olympiakos“ žvaigždė su 1255 perdavimais pralenkė buvusį komandos draugą ir tautietį Dimitrį Diamantidį. Iki pastarojo rekordo V. Spanouliui reikėjo 4 rezultatyvių perdavimų. Rekordą graikas pasiekė sužaidęs 6 rungtynėmis mažiau (272) nei D. Diamantidis.