„Karališkasis“ klubas svečiuose 83:78 (20:24, 20:18, 25:21, 18:15) palaužė Vitorijos „Baskonia“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Ketvirtosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės antradienį vėl bus žaidžiamos Vitorijoje.

Trečiajame mače likus žaisti 2 minutes „Real“ pirmavo tik 79:78, tačiau tuomet persvarą padidino Walteris Tavaresas ir L. Dončičius (81:76), o galutinai pergalę užtikrino Felipe Reyesas (86:73).

Į svarbią pergalę „Real“ vedęs L. Dončičius per 24 minutes pelnė 20 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 10/11 baudų metimų).

Be to, Eurolygos MVP atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Rodrigue'as Beaubois.

„Baskonia“: Rodrigue‘as Beaubois 17, Mattas Janningas 12, Vincente‘as Poirier 11.

„Real“: Luka Dončičius 20 (9 atk. kam., 29 n.b.), Jaycee Carrollas 15.