L. Dončičius per 47 min. pelnė 60 taškų, atkovojo 21 kamuolį ir atliko 10 rezultatyvių peravimų. Jis yra pirmasis klubo istorijoje žaidėjas, pasiekęs 60 taškų ribą.

Taip pat Luka pagerino savo asmeninį atkovotų kamuolių rekordą.

Galiausiai tai yra pirmasis toks trigubas dublis NBA istorijoje (60-20-10).

L. Dončičius surinko jau septintą trigubą dublį šį sezoną.

Tuo jo magija dar nesibaigia – specialiai prametęs paskutinį baudos metimą, Luka atkovojęs kamuolį dar ore pasiuntė jį į krepšį ir išplėšė pratęsimą 115:115. Likus 33 sek. Dalaso komanda dar turėjo 9 taškų deficitą.

Įdomu, kad per pagrindinį laiką „Mavericks“ pirmavo mažiau nei minutę, tačiau turėjo iniciatyvą ir jos nepaleido iš rankų pratęsime.

„Knicks“ komandai Quentinas Grimesas pelnė 33 taškus, o Julius Randle'as pridėjo 29 taškus ir 18 atkovotų kamuolių. Niujorko ekipa pralaimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės.

Mavericks“: Luka Dončičius 60 (21 atk.k., 10 rez.p.), Spenceris Dinwiddie 25, Christianas Wooas 19.

Knicks“: Quentinas Grimesas 33, Julius Randle'as 29 (18 atk.k.), Mitchellas Robinsonas 20, Milesas BcBride'as 14.

„Golden State Warriors“ – Šarlotės „Hornets“ 110:105

Sakramento „Kings“ – Denverio „Nuggets“ 106:113 (Domantas Sabonis nežaidė dėl traumos)