Kovingas pirmas kėlinys nesuteikė didesnio pranašumo nė vienai komandai, o antrajame spurtavę „Anadolu Efes“ krepšininkai susikrovė net 16 taškų pranašumą (22:38). Prie to itin prisidėjo Adrienas Moermannas, vien per antrą kėlinį pelnęs 13 taškų.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ mėgino inicijuoti spurtą, tačiau Ergino Atamano auklėtiniai nesunkiai jį užgesino.

Negana to, skirtumą ketvirto kėlinio viduryje svečiai padidino iki 25 taškų – 47:72. Kas taps rungtynių nugalėtoju jau klausimų nekilo, o formalumus sutvarkiusios komandos išsiskyrė užfiksavę įtikinamą Stambulo ekipos pergalę.

Pirmąjį komandų susitikimą šį sezoną Stambule „Žalgiris“ laimėjo 93:79.

Ketvirtadienį Lietuvos čempionų laukia antras šią savaitę turkiškas iššūkis – dvikova Stambule su Eurolygos lydere „Fenerbahče“ komanda. Pastaroji antradienį po 12 pergalių iš eilės pralaimėjo Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams.

Nė vienas žalgirietis nepelnė dviženklio taškų skaičiaus, o varžovų ekipoje spindėjo prancūzas Adrienas Moermanas. Jis pelnė 23 taškus (5/8 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus. A. Moermanas Kaune pakartojo savo pelnytų taškų rekordą Eurolygoje.

Stambulo ekipoje ne kaip susiklostė rungtynės buvusiems žalgiriečiams – Jamesas Andersonas ir Brockas Motumas taškų nepelnė, o vienas iš ekipos lyderių Vasilije Micičius dvikovą baigė su 5 taškais (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/1 baudos), 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 2 klaidomis sąskaitoje.

Žalgiris“: Marius Grigonis 9, Brandonas Daviesas 8, Derrickas Waltonas ir Nate'as Woltersas po 7, Aaronas White'as 6, Laurynas Birutis, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas po 5, Paulius Jankūnas ir Lukas Uleckas po 2, Rokas Jokubaitis 0.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 23 (5/8 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 1/1 baudos, 6 atk.k.), Bryantas Dunstonas 13, Rodrigue'as Beaubois 12, Shane'as Larkinas ir Krunoslavas Simonas po 9, Dogus Balbay 6, Vasilije Micičius 5, Jamesas Andersonas, Brockas Motumas, Sertačas Sanli, Metečanas Birsenas po 0.