Per pirmuosius du kėlinius vyko kova taškas į tašką ir visą laiką nors ir nežymiai, bet priekyje buvo „Lietkabelis“ – 21:19 po pirmojo kėlinio ir 39:36 įpusėjus mačui. Po ilgosios pertraukos šeimininkai iš karto spurtavo ir po atkarpos 14:2 įgijo dviženklį pranašumą – 53:38. Vis dėlto iki ketvirčio pabaigos „Nevėžis“ priartėjo – 55:63.

Paskutiniajame kėlinyje svečiai vijosi varžovus ir po spurto 14:0 buvo sumažinę deficitą iki 1 taško (71:72), bet Ado Juškevičiaus ir Lorenzo Williamso pastangomis Lietuvos vicečempionai atitrūko ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Darjušas Lavrinovičius pelnė 16 taškų, L. Viljamsas – 13, Donatas Tarolis – 10 (6 atk. kam.), Adas Juškevičius – 9 (5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius ir Žanis Peineris pridėjo po 8 taškus.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė Gabrielius Maldūnas (11 atk. kam.), 16 – Malcolmas Grantas, 13 – Jamesas Woodardas.

Penktadienį turnyro finale „Lietkabelio“ lauks Alytaus „Dzūkija“. Alytiškiai kitame pusfinalyje 78:71 (26:25, 26:14, 16:13, 10:19) įveikė Latvijos vicečempionę Ventspilio „Ventspils“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)