Kėdainiečiai atsakomosiose rungtynėse Kipre nusileido 66:85 (19:24, 14:19, 13:21, 20:21) Larnakos „Petrolina AEK“ komandai, bet į pagrindinį turnyrą prasibrovė dėka įspūdingos pergalės namuose 90:60.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausias su 12 taškų buvo Valerijus Lichodejus, o kitoje barikadų pusėje nesustabdomai rungtyniavo Tyreekas Durenas, kurio sąskaitoje – net 31 tašką.

Antrame pagal pajėgumą FIBA turnyre išvysime rungtyniaujantį Lietuvos rinktinės kandidatą Evaldą Kairį, kurio atstovaujama Biujukčekmedžės „Demir Insaat“ ekipa išvykoje 73:68 (19:21, 15:14, 21:12, 18:21) palaužė Tartu „Ulikool“ krepšininkus.

Pirmame mače namuose Turkijos klubas taip pat buvo pranašesnis – 87:78.

Starto penkete rungtynes pradėjęs centras per 17 minučių pelnė 2 taškus (0/4 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 5, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, kartą prasižengė su surinko 1 naudingumo balą.

Tuo metu Estijos komandos garbę ginantis Vytenis Čižauskas žaidė 34 minutes, surinko 11 taškų (2/5 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išnaudojo pražangų limitą ir pasižymėjo 12 naudingumo balų.

Su kita Turkijos ekipa į pagrindines varžybas prasibrovė ir Deividas Dulkys. Jo atstovaujamas Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ klubas antrose rungtynėse svečiuose 76:68 (22:16, 14:15, 22:19, 18:18) įveikė Južno „Chimik“ krepšininkus.

Pergalės šįkart turkams reikėjo kaip oro, nes pirmoje dvikovoje buvo nusileista 89:90.

Lietuvis prie lemtingos triumfo per 28 minutes prisidėjo 6 taškais (0/2 dvit., 2/5 trit.), atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 2 pražangomis, 3 klaidomis ir 0 naudingumo balų.

Bukarešto „Steaua“ su Mariumi Runkausku savų žiūrovų akivaizdoje 72:73 (15:16, 10:21, 15:16, 32:20) turėjo pripažinti vengrų Kormendo „Egis“ ekipos pranašumą ir baigė pasirodymą Europoje.

Rumunų klubas pirmąjį mūšį išvykoje taip pat pralaimėjo. Tiesa, tąkart kur kas didesniu skirtumu – 75:91.

Gynėjas iš Lietuvos per 29 minutes surinko 8 taškus (2/2 dvit., 0/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo net 6 sykius, kartą pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.