Pirmojo kėlinio viduryje iniciatyvą tvirtai į savo rankas paėmusios ispanės pirmavo visas rungtynes. Po truputį didindamos atotrūkį nuo Belgijos rinktinės jos be didelio vargo triumfavo pusfinalyje 68:52 (20:11, 16:10, 16:12, 16:19).

Nugalėtojų ekipoje nesustabdoma buvo Alba Torrens. Jos sąskaitoje dvigubas dublis – 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Belgijos rinktinėje Julie Vanloo surinko 11 taškų.

Belgėms koją kišo didžiulis klaidų skaičius. Jos suklydo 23 kartus, o prancūzės kone dvigubai mažiau - 13.

Kitame pusfinalyje Prancūzijos rinktinė 77:55 (23:17, 12:13, 17:17, 25:8) nugalėjo graikes.

Europos vicečempionės nuo pirmojo kėlinio siekė pabėgti, tačiau graikės nuolat lipo varžovėms ant kulnų. Trečiojo kėlinio pabaigoje Graikija išlygino rezultatą 47:47, tačiau perlaužti rungtynių eigos nesugebėjo.

Daugiau jėgų išsaugojusios atletiškesnės prancūzės likus žaisti 4 minutes susikrovė 15 taškų pranašumą ir padėjo tašką šioje dvikovoje. Likęs laikas buvo tik formalumas.

Prancūzijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Endene Miyem, Diandra Tchatchouang ir M. Johannes. Jos pelnė atitinkamai 13, 12 ir 10 taškų. Graikijos ekipoje išsiskyrė Styliani Kaltsidou – surinko 15 taškų.

Trečią kartą iš eilės į Europos čempionato finalą patekusios prancūzės iškovojo pergalę nepaisant 23 pusfinalyje padarytų klaidų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)