Šiose rungtynėse "Lietuvos ryto" gretose puikiai debiutavo 17-metis 210 cm ūgio vidurio puoėljas Jonas Valančiūnas. Krepšininkas per 20 minučių pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias ekipoje. Žaidėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Neblogai pasirodė ir po pertraukos į klubą sugrįžęs bosnis Kenanas Bajramovičius. Aukštaūgis surinko 10 taškų bei sugriebė kamuolį.

Paskutiniąsias rungtynes vilkėdamas sostinės klubu marškinėlius sužaidė Bojanas Popovičius. Priminsime, kad įžaidėjas buvo parduotas Stambulo "Efes Pilsen" klubui.

Pirmuosius mačo taškus pelnė į krepšį įdėjęs Aronas Baynesas. Vaidas Trepočka sumetė baudos metimus ir į priekį išvedė "Techaso" komandą. Antrą tritaškį šiose rungtynėse realizavo Justas Sinica - 12:9.

Didžiąją kėlinio dalį vyko atkakli kova, kelių taškų persvarą turėjo vilniečiai, kurie atitrūko ketvirčio pabaigoje. Po Artūro Jomanto dvitaškio "Lietuvos rytas" įgijo dviženklę persvarą. Pačioje ketvirčio pabaigoje Steponas Babrauskas pasižymėjo iš aikštės krašto - 33:20.

Pirmasis antrajame ketvirtyje taškus pelnė "Lietuvos ryto" naujokas J. Valančiūnas. Šeimininkai laimėjo atkarpą 6:0. J. Valančiūnas krovė kamuolį į krepšį su varžovo pražanga, Milko Bjelica pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, o netrukus "Lietuvos ryto" pranašumas perkopė 20 taškų ribą - 46:25.

Ernestas Ežerskis ir J. Valančiūnas apsikeitė dėjimais. Po puikaus paskutines rungtynes LKL žaidusio B. Popovičiaus perdavimo J. Valančiūnas atliko dar vieną įspūdingą dėjimą.

"Techaso" atstovas Laimonas Lukoševičius pataikė tritaškį paskutinę atakai skirto laiko sekundę. Po pirmųjų 20 minučių vilniečiai pirmavo 54:34.

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje baudos metimus sumetė į Vilniaus klubą sugrįžęs Kenanas Bajramovičius. L. Lukoševičius realizavo tritaškį, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir vilniečių įžaidėjas Vidas Ginevičius - 59:39.

Vyko apylygis žaidimas, skirtumas perdaug nekito. Vaidotas Volkus atliko dėjimą su pražanga. Aidint trečiojo kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai pasižymėjo A. Baynesas - 77:57.

Ketvirtąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo "Lietuvos rytas". Puikų savo pasirodymą tęsė J. Valančiūnas. Vyko nerezultatyvus žaidimas, šeimininkų persvara kiek padidėjo. "Techaso" krepšininkas Rytis Streikus buvo nubaustas nesportine pražanga.

Po J. Sinicos dvitaškio Vilniaus klubo pranašumas pasiekė 30 taškų. Paskutinę atakai skirto laiko sekundę A. Jomantas pataikė dvitaškį - 100:66.

"Lietuvos rytas": Jonas Valančiūnas 18 taškų, Milko Bjelica 17, Justas Sinica 11, Kenanas Bajramovičius 10, Martynas Gecevičius 9, Aronas Baynesas 8, Steponas Babrauskas 7.

"Techasas": Laimonas Lukoševičius 18, Vaidotas Volkus 16, Tomas Černeckis ir Vaidas Trepočka po 11, Ernestas Ežerskis 10.