D. Dulkys rungtynes pradėjo starto penkete ir per 22 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą bei kartą prasižengė.

T. Abromaitis per 38 minutes surinko 21 tašką (5/9 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 1 perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

„Seminoles“ jau pateko tarp 16 stipriausių NCAA komandų, o kitame etape kausis su Virginijos Commonwealth universiteto „Rams“ (11 reitingas) ekipa, kuri antrame etape pateikė ne mažesnę staigmeną, 94:76 sutriuškinusi Purdue universitetą (3 reitingas).

„Seminoles“: Bernardas James'as 14 (10 atk. kam.), Michaelis Snaeris 13, Okaro White'as ir Derwinas Kitchenas po 10, Deividas Dulkys 8 taškai.

„Fighting Irish“: Timas Abromaitis 21, Benas Hansbroughas 18, Ericas Atkinsas 7 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.