Sakramento "Kings" su Dariumi Songaila šiąnakt namie po atkaklios kovos palaužė "New York Knicks".

"Sacramento Kings" - "New York Knicks" - 107:99 (35:30, 20:22, 23:26, 29:21)

Lietuvis Darius Songaila varžybas vėl pradėjo starto penkete ir, žaidęs net 43 minutes (karjeros rekordas), pelnė 17 taškų (6/12 dvitaškių, 5/6 baudų) bei atkovojo 13 kamuolių (karjeros rekordas), iš kurių 4 - puolime. Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir vos kartą suklydo.

Nors beveik visą pirmą kėlinį pirmavo svečiai, išlaikydami 3-5 taškų persvarą (9:12, 11:16, 19:24), tačiau Sakramentas laimėjo paskutinių trijų minučių atkarpą 11:2 ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 35:30. Antrajame ketvirtyje rezultatas net penkis kartus buvo lygus, tačiau vėl geriau sužaidę paskutinėmis minutėmis "Kings" susikrovė trijų taškų panašumą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Nors po Pejos Stojakovičiaus tritaškio kėlinio pradžioje jie pirmavo keturiais taškais 62:58, tačiau greitai svečiai vėl pasivijo ir išsiveržė į priekį - 62:63, po Timo Thomaso (Timo Tomaso) tritaškio. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 5 min. 8 sek. po Nazro Mohammedo dėjimo "Knicks" turėjo didžiausią persvarą varžybose - 66:74. Visgi kėlinio pabaigoje "Karaliai" vėl susiėmė ir po 36 minučių kovos švieslentė rodė lygų rezultatą - 78:78.

Paskutiniajame ketvirtyje atsakomybės ėmėsi Mike'as Bibby (Maikas Bibis) ir P.Stojakovičius. Jie pelnė 11 iš pirmų 13 komandos taškų ir "Kings" nutolo 91:83. Po Vladės Divaco metimo likus žaisti 2 min. 38 sek. "Kings" pirmavo didžiausia persvara varžybose - 103:89. Tačiau svečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir likus žaisti 1 min. 11 sek. "Karalių" pranašumas nebebuvo toks didelis - 103:97. Visgi paskutinę minutę P.Stojakovičiaus ir M.Bibby baudų metimai buvo taiklūs ir šeimininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M.Bibby (6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) ir P.Stojakovičius (6 atkovoti kamuoliai), pelnę atitinkamai 28 ir 27 taškus.

"Knicks" T.Thomas, neseniai mainais atitekęs vietoj Keitho Van Horno (Keito Van Horno), pelnė 33 taškus. Stephonas Marbury (Stefonas Marberis, 9 rezultatyvūs perdavimai) ir N.Mohammedas (8 atkovoti kamuoliai) pridėjo po 15 taškų.

Kitos varžybos:

"Orlando Magic" - "Portland Trail Blazers" - 91:94 (20:19, 20:24, 19:17, 24:23, 11:8) po pratęsimo

"Magic": T. McGrady - 31 tšk. (2/14 trit.), R. Strickland - 12 tšk., 7 rez. perd., S. Hunter - 11 tšk., 8 atk. kam.

"Blazers": Z. Randolph - 24 tšk., 12 atk. kam., D. Anderson - 18 tšk., D. Stoudemire - 17 tšk., 9 atk. kam., 7 rez. perd., T. Ratliff - 9 blokai

"Indiana Pacers" - "Golden State Warriors" - 107:96 (23:25, 29:26, 28:23, 27:22).

"Pacers": J. O'Neal - 34 tšk., 4 blokai, J. Tinsley - 13 tšk., 11 rez. perd., A. Harrington - 12 tšk., A. Johnson - 12 tšk., J. Bender - 12 tšk.

"Warriors": E. Dampier - 22 tšk., 12 atk. kam., J. Richardson - 18 tšk., B. Cardinal - 17 tšk.

"New Jersey Nets" - "Toronto Raptors" - 86:74 (19:15, 28:17, 26:25, 13:17).

"Nets": K. Martin - 25 tšk., 15 atk. kam., J. Kidd - 17 tšk., 7 rez. perd., K. Kittles - 15 tšk.

"Raptors": R. Mason - 18 tšk., M. Palacio - 13 tšk., D. Marshall - 13 tšk.

"Atlanta Hawks" - "Philadelphia 76ers" - 86:75 (17:26, 23:20, 24:15, 22:14).

"Hawks": S. Jackson - 24 tšk., 11 atk. kam., C. Crawford - 19 tšk., J. Terry - 17 tšk.

"76ers": E. Snow - 17 tšk., W. Green - 14 tšk., A. McKie - 10 tšk.

"Milwaukee Bucks" - "Minnesota Timberwolves" - 102:108 (23:30, 24:27, 19:29, 37:22).

"Bucks": M. Redd - 25 tšk., K. Van Horn - 25 tšk., J. Smith - 14 tšk.

"T-Wolves": S. Cassell - 29 tšk., L. Sprewell - 23 tšk., K. Garnett - 16 tšk., 18 atk. kam.

"Dallas Mavericks" - "Los Angeles Clippers" - 116:91 (36:18, 29:25, 27:23, 24:25).

"Mavs": A. Walker - 21 tšk., M. Finley - 20 tšk., D. Nowiztki - 16 tšk., 9 atk. kam., 4 blokai

"Clipps": C. Maggette - 21 tšk., B. Simmons - 16 tšk., K. Dooling - 13 tšk.

"San Antonio Spurs" - "Houston Rockets" - 86:77 (28:21, 16:23, 23:17, 19:16).

"Spurs": T. Duncan - 27 tšk., 13 atk. kam., 5 blokai, E. Ginobili - 21 tšk., H. Turkoglu - 17 tšk.

"Rockets": Y. Ming - 20 tšk., S. Francis - 16 tšk., C. Mobley - 11 tšk., 7 rez. perd.

"Utah Jazz" - "Seattle SuperSonics" - 99:86 (31:26, 23:20, 19:30, 26:10).

"Jazz": A. Kirilenko - 27 tšk., 10 atk. kam., 4 blokai, C. Arroyo - 23 tšk., 9 atk. kam., R. Bell - 23 tšk.

"Sonics": R. Allen - 26 tšk., A. Daniels - 22 tšk., V. Radmanovič - 12 tšk., 11 atk. kam.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.