Latvijos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir puikus Donato Zavacko žaidimas. Puolėjas per 32 žaidimo minutes surinko 19 taškų (1/3 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, blokavo metimą, sykį prasižengė, gavo bloką ir surinko 22 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Antanas Kavaliauskas dėl traumos nerungtyniavo.

Serijoje iki trijų pergalių 2:0 pirmauja Maskvos srities ekipa. Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos Rygoje.

„Chimki“: Vitalijus Fridzonas 15 (3/4 tritaškiai), Kelvinas Riversas ir Paulas Davisas po 14, Petteri Koponenas 12, Zoranas Planiničius 11 taškš (13 rez. perd.).

VEF: Earlas Rowlandas 20 (8/10 dvitaškiai), Donatas Zavackas 19, Lauris Blaus, Kristapas Janičenokas, Dairis Bertanis ir Williamas Danielsas po 9 taškus.

Antrą pergalę VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalyje iškovojo Maskvos CSKA komanda, kuri namų arenoje 87:78 (29:21, 19:17, 16:10, 23:30) nugalėjo Samaros „Krasnye Krylia“ ekipą.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Sonny Weemsas per 32 žaidimo minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, 3 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Serijoje iki trijų pergalių VTB lygos čempionai pirmauja 2:0. Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 19 dieną, Samaroje.

CSKA: Viktoras Chriapa 16 (7/14 dvitaškiai, 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Sonny Weemsas 13, Aleksandras Kaunas 12, Andrejus Vorontsevičius 11, Jevgenijus Voronovas 10 taškų.

„Krasnyje Krylja“: Chesteris Simmonsas 23, Aaronas Milesas 13, Omaras Tomasas 12 taškų.