Debiuto rungtynėse D. Zavackas aikštėje praleido 28 minutes ir pelnė 8 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats 2 kartus pažeidė taisykles.

„Vanoli“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Jarrius Jacksonas ir Jasonas Richas, įmetę po 14 taškų, Sime Spralja įmetė 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose Jeffas Brooksas surinko 23 taškus, Chrisas Robertsas - 13.

B. Veikalo indėlis į pergalę Vokietijos lygoje - 10 taškų

Vienuoliktą pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XVI turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Bonos „Telekom Baskets“ klubas su Benu Veikalu, svečiuose 69:66 (20:12, 13:17, 17:19, 19:18) įveikęs dvyliktoje pozicijoje esančią „Mitteldeutcher BC“ (7/9 pralaimėjimai) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 31 aikštelėje praleistą minutę (30:44) B. Veikalas pataikė 1 tritaškį iš 4, 1 dvitaškį iš 7 bei realizavo 5 baudų metimus iš 7.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Jamelas McLeanas (11 atkovotų kamuolių), 8 - Jaredas Jordanas, 7 - Tony Gaffney.

Šeimininkams po 17 taškų pelnė Angelo Caloiaro ir Adonte Parkeris, 10 - Hrvoje Kovačevičius.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Miuncheno „Bayern“ (14/1) krepšininkai.

Laurynas Samėnas ir Tryro TBB (7/9) komanda - trylikta, o Brėmerhafeno „Eisbaren“ (4/12) klubas, kuriam atstovauja Adas Juškevičius - penkioliktas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.