Iš trijų mačų vyko dar vienas šiek tiek intriguojantis, kuriame susikovė "Dallas Mavericks" ir praėjusių metų NBA čempionas "San Antonio Spurs", tačiau ten atkaklios kovos nesulaukta.

"Los Angeles Lakers" - "Sacramento Kings" 101:103 (29:28, 28:21, 24:31, 20:23).

"Karaliai" pratęsė pergalių seriją tik labai sunkiai iškovodami pergalę Los Andžele. Galima drąsiai teigti, jog šios pergalės kalvis - įžaidėjas Mike'as Bibby (Maikas Bibis). Įdomu tai, kad Sakramento klubas iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui, kartu nutraukęs "Lakers" 5 sėkmingų rungtynių seriją.

Šį kartą prasčiausias rungtynes iš pastarųjų 6 sužaidė lietuvis Darius Songaila. "Kings" krepšininkas per aikštėje praleistas 30 minučių (nepasirodė aikštėje paskutiniajame kėlinyje) surinko vos 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo Shaquille'o O'Nealo (Šakilo O'Nilo) metimą. Lietuvis taip pat prasižengė du kartus (abu - puolime, o tokios pražangos dar priskiriamos klaidoms) bei suklydo 4 kartus.

Susitikimo pradžioje išryškėjo "Lakers" pranašumas. Šeimininkai dažniausiai pirmaudavo, tačiau ta persvara buvo trapi ir dviejų atakų metu ištirpinama. Pirmojo kėlinuko pabaigoje taip ir atsitiko - du tritaškius įmetę svečiai atsidūrė priekyje 28:27, tačiau po pirmųjų 12 minučių vis dar turėjo minimalų deficitą.

"Karaliai" antrojo kėlinuko pradžioje jau turėjo 3 taškų persvarą, tačiau Los Andželo klubas laimėjo atkarpą 12:3 ir pabėgo į priekį 41:35. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos M.Bibby išlygino rezultatą, tačiau pabaigą Los Andželo klubas sužaidė 11:3 ir vėl atsiplėšė.

Sužaidus keturias su puse minutės trečiajame kėlinyje "Lakers" klubas pirmąkart įgijo dviženklę persvarą - 69:59. Tačiau kelias atakas sėkmingai baigę "Kings" žaidėjai greitai priartėjo iki 66:69. Ypač sėkmingai rungtynių pabaigoje sužaidė P.Stojakovičius, iš komandos 10 taškų pelnęs 7 ir leidęs sumažinti skirtumą iki minimumo - 80:81.

Vėlgi, paskutiniajame kėlinyje, kaip ir visuose ankstesniuose, "Lakers" turėjo pranašumą savo pusėje. Tačiau skirtumas neišaugo daugiau 6 taškų. Likus dviem minutėms Anthony Peeleris (Entonis Pyleris) išvedė svečius į priekį 97:96, tačiau Kobe Bryantas (Kobė Brajantas) realizavo abi baudas ir "Lakers" vėl pirmavo. Vis dėlto rungtynių pabaigoje triumfavo "Karaliai". Mike'as Bibby tapo tuo žmogumi, kuris išvedė komandą į pergalę. Jis pataikė abu savo mestus tolimus metimus, po kurių likus 45 sekundėms rezultatas tapo 103:98. Nors K.Bryantas dar realizavo tritaškį, o M.Bibby prametė, 9 sekundžių nepakako šeimininkams, kad jie iškovotų pergalę - K.Bryanto metimas tikslo nepasiekė.

Abi komandos turėjo po du tikrus lyderius. "Kings" gretose rezultatyviausias buvo 37 taškus surinkęs Predragas Stojakovičius (7/11 tritaškių), kuris taip pat atkovojo 9 kamuolius. 31 tašką pridėjo Mike'as Bibby (8 atk. kam., 7 rez. perd.), 13 - Dougas Christie (Dagas Kristis, 7 atk. kam.). Vlade Divaco sąskaitoje šį kartą 5 taškai, 5 atkovoti kamuoliai bei 10 rezultatyvių perdavimų.

"Lakers" ekipą į priekį vedė Kobe Bryantas, į savo sąskaitą įsirašęs 35 taškus, 11 atkovotų kamuolių bei 6 rezultatyvius perdavimus. Shaquille'o O'Nealo sąskaitoje - 24 taškai ir 10 sugriebtų kamuolių. 9 taškus pridėjo Brianas Cookas (Brajanas Kukas), o 8 įmetė Gary Paytonas (Garis Peitonas, 5 atk. kam., 6 rez. perd.).