D. Saboniui šį kartą teko galynėtis ne su bet kuo, o su pačiu Blake'u Griffinu. Abu puolėjai žaidė itin agresyviai ir vien per pirmą kėlinį užsidirbo po tris asmenines pražangas bei buvo priversti atsisėsti pailsėti.

Lietuvis į aikštę trumpam grįžo antrame ketvirtyje, bet greitai prasižengė ketvirtą kartą ir vėl grįžo ant atsarginių suolo, nuo kurio pakilo jau tik lemiamame, ketvirtame, kėlinyje ir iškart atliko rezultatyvų perdavimą Alexui Abrinesui, atkovojo kamuolį gynyboje bei likus žaisti 7 min. prasižengė penktą kartą, bet tai pasiteisino – B. Griffinas prametė abi baudas. D. Sabonis liko aikštėje ir netrukus smeigė itin svarbų tritaškį, persvėrė rezultatą „Thunder“ naudai (79:78, likus 4 min.) bei dar perėmė kamuolį iš to paties B. Griffino.

Likusius šešis svečių taškus pelnė Russellas Westbrookas ir Oklahomos ekipa išsivežė pergalę 85:83.

D. Sabonis iš viso per 17 min. surinko 6 taškus (2/3 tritaškiai), atkovojo 2, o perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 5 kartus.

Jo oponentas B. Griffinas sužaidė kukliausią sezono mačą ir tenkinosi 14 taškų (7/21 metimai iš žaidimo, 0/3 baudos), 9 sugriebtais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

R. Westbrookas nugalėtojams įmetė 35 taškus (14/23 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai, 7/9 baudos), bet padarė net 10 klaidų.

„Clippers“: Chrisas Paulas 15 (11 atk. kam., 9 rez. perd., 6 perimti kam.), Blake'as Griffinas ir Marreese'as Speightsas po 14, DeAndre Jordanas ir J. J. Redickas 8, Raymondas Feltonas 7, Jamalas Crawfordas 6 taškai.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 35, Victoras Oladipo 9, Domantas Sabonis, Enesas Kanteris, Alexas Abrinesas, Jeremi Grantas ir Semajus Christonas po 6 taškus.

Kitų dar neskelbtų trečiadienio NBA rungtynių rezultatai:

Šarlotės „Hornets“ – Filadelfijos „76ers“ 109:93 (26:26, 20:27, 39:20, 24:20).

Bruklino „Nets“ – Detroito „Pistons“ 109:101 (38:30, 33:25, 21:26, 17:20).

Atlantos „Hawks“ – Los Andželo „Lakers“ 116:123 (37:28, 23:23, 34:39, 22:33).

Memfio „Grizzlies“ – Naujojo Orleano „Pelicans“ 89:83 (21:13, 20:35, 25:11, 9:16; 14:8) po pratęsimo.

Bostono „Celtics“ – Čikagos „Bulls“ 107:100 (36:25, 19:27, 26:18, 26:30).

Jutos „Jazz“ – Dalaso „Mavericks“ 97:81 (15:14, 26:19, 25:26, 31:22).

Finikso „Suns“ – Portlando „Trail Blazers“ 118:115 (28:28, 29:25, 19:20, 27:30; 15:12) po pratęsimo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)