Pirmakursis Domantas Sabonis buvo tarp lyderių. 18-metis lietuvis per 23 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 4/6 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Po 13 taškų nugalėtojams surinko Gary Bellas Jaunesnysis ir lenkų talentas Przemekas Karnowskis, 12 – Silasas Melsonas, 11 – Byronas Wesley.

Šeimininkų gretose išsiskyrė po 12 taškų įmetę T. J. Wallace'as ir Ericas Thompsonas bei 11 pridėjęs Dulani Robinsonas.

***

Puikiai sekėsi Egidijui Mockevičiui bei jo atstovaujamam „Evansville Purple Aces“ (15/5), namuose 75:66 (39:24, 36:42) sudorojusiam „Southern Illinois Salukis“ (9/12).

E. Mockevičiaus indėlis į pergalę – 15 taškų (3/4 dvit., 9/10 baud.) ir 8 atkovoti kamuoliai per 26 minutes. Taip pat aukštaūgis blokavo metimą, 2 sykius suklydo ir 4 – prasižengė.

***

Rezultatyvias rungtynes per vos 16 minučių sužaidė Martynas Bareika. Lietuvis pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 3/5 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus suklydo. Tuo metu „Chattanooga Mocs“ (14/7) namuose 81:72 (44:37, 37:35) pranoko „UNC Greensboro Spartans“ (6/15).

***

Didelę pergalę iškovojo „Darmouth Big Green“ (8/8) ekipa, netikėtai 70:61 (25:28, 45:33) įveikusi „Harvard Crimson“ (11/5). Gabrielius Maldūnas per 27 minutes prie pergalės pridėjo 8 taškus (2/5 dvit., 4/9 baud.), 6 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus, 3 klaidas ir tiek pat asmeninių pražangų.

***

Kitose rungtynėse susitiko dvi lietuviškos ekipos – „James Madison Diukes“ (12/9) su Pauliumi Šatkumi bei „Hofstra Pride“ (14/7) su Roku Gusčiu. Galiausiai antrąją rungtynių pusę labai sėkmingai sužaidusi laimėjo P. Šatkaus atstovaujama komanda – 69:63 (33:45, 36:18).

Nugalėtojams P. Šatkus per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 3 kamuolius bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė. Kitoje barikadų pusėje R. Gustys per 9 minutes surinko tašką (1/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 klaidas ir 3 pražangas.

***

Laimonas Chatkevičius ir Mindaugas Kačinas išmėgino savo pajėgas prieš, kaip manoma, pajėgiausią universitetą JAV. Mėginimas buvo nesėkmingas ne tik lietuviams, bet ir visai „South Carolina Gamecocks“ (10/8) ekipai, kuri 43:58 (24:34, 19:24) nusileido „Kentucky Wildcats“ (19/0) krepšininkams.

L. Chatkevičius žaidė 15 minučių, per kurias surinko 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), 2 atkovotus kamuolius, klaidą ir 3 pražangas. M. Kačinas žaidė panašiai – 17 minučių, 2 taškai (1/3 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovoti kamuoliai, pražanga.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)