„Iš pradžių truputį miegojome. Reikėjo užsivedimo visai komandai. Po pirmojo kėlinio viskas sekėsi geriau. Matosi, kad praėjo kelios savaitės drauge, žaidimas gerėja, vieni kitus geriau pažįstame“, – po pergalės sakė D. Sabonis. Jis pelnė 19 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Lietuvos U20 rinktinė, kuri rengiasi Europos čempionatui, rungtynes pradėjo tarsi apsnūdusi. Latviai agresyviai gynėsi ir taikliai atakavo iš įvairių padėčių. Tačiau vėliau Tomo Masiulio auklėtiniai pakeitė gynybą ir mūsiškių persvara ėmė augti.

„Rungtynės buvo įtemptos. Pirmą kėlinį tikrai blogai žaidėme. Latviai nelabai turi didelių žaidėjų, žaidžia latvišką krepšinį, meta iš toli. Pakeitus gynybos sistemą pavyko įgyti persvarą“, – po rungtynių sakė T. Masiulis.

Jau kitą savaitę U20 vaikinai išvyksta į tarptautinį turnyrą Turkijoje. Ten, pasak trenerio, daugiau dėmesio bus kreipiama į žaidimo kokybę.

„Kol kas daugiausia galvos skausmo kelia įžaidėjo pozicija, nes po krepšiu tikrai turime jėgos, ir atakuojantys žaidėjai neblogai atrodo. Dabar bandome skirtingus krepšininkus įžaidėjo pozicijoje. Manau, viskas bus gerai“, – sakė T. Masiulis.

Birželio 24-28d. dvidešimtmečių turnyre Turkijoje lietuviai žais su pajėgiomis Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Rusijos, Serbijos, Ukrainos ir Turkiijos rinktinėmis.

Liepos 3 d. Lietuvos U20 rinktinė Kėdainiuose darsyk sužais su bendraamžiais iš Latvijos. Tai bus palydėtuvės į Europos čempionatą, kuris liepos 7-19 dienomis vyks Italijoje.

U20 merginos turnyrą Turkijoje baigė pergale

Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė tarptautinį turnyrą Turkijoje baigė pergale prieš Ukrainą 70:62 (14:18, 24:18, 12:15, 20:11) ir užėmė jame trečią vietą.

Trečiajame kėlinyje ukrainietės po spurto 7:0 buvo išsiveržusios į priekį (45:43). Tačiau ketvirtąjį kėlinį lietuvės pradėjo spurtu 12:2 ir rungtynes baigė pergalingai.

Didžiausią indelį į lietuvių pergalę sukrovė gynėjos.

Lietuves į pergalę vedė Dalia Belickaitė, pelniusi 16 taškų (7/14 dvitaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojusi 10 kamuolių ir atlikusi 6 rezultatyvius perdavimus.

Įžaidėja Austėja Širšinaitytė įmetė 12 taškų (1/2 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 1/2 baudų metimų), kita įžaidėja Agnė Černeckytė – 10 taškų (3/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų).

Vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė pelnė 9 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 5 varžovių metimus.

Birželio 24-28 dienomis merginos dar stovyklaus Vilniuje, o liepos 2-12 dienomis dalyvaus Europos B diviziono čempionate. Jų užduotis – iškovoti teisę žaisti A divizione.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)