D. Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 30 min., pelnė 14 taškų, atkovojo 3 kamuolius, bet 6 sykius prasižengė. Mūsiškis buvo priverstas palikti aikštę, likus 1:12 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos, kai rezultatas buvo 90:93.

Kaunietis pataikė 6 dvitaškius iš 10, prametė tritaškį ir įmetė abi baudas. Lietuvos rinktinės puolėjas dar atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir kartą suklydo.

D. Motiejūnas žaidė beveik du kėlinius, bet trečio ketvirčio pradžioje dėl pražangų buvo pakeistas ir vėl grįžo į aikštę, likus 6:56 min. iki pagrindinio laiko pabaigos.

„Rockets“ klubo lyderis Jamesas Hardenas per 48 min. pelnė net 44 taškus, 12 jų - per pratęsimą (11/22 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 13/15 baudos, 4 atk. kam., 8 rez. perdav., 1 blk., 2 klaid.).

„Raketos“ nuolat vijosi varžovus, kol likus 2:30 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos pagaliau išlygino rezultatą (88:88). „Karaliai“ vėl truputį pabėgo (90:93 ir 92:95). Bet J. Hardenas tritaškiu išplėšė pratęsimą (95:95).

Papildomo kėlinio metu J. Hardenas surinko 10 taškų ir svečiai pirmavo 105:95, bet „Kings“ ekipos žaidėjai pataikė net 4 tritaškius ir beveik pasivijo 111:109 (likus 7 sek.). Pergalę Hjustono komandai baudomis įtvirtino tas pats J. Hardenas - 113:109.

Sakramento klubui, kurio atstovai suklydo net 22 kartus (tai lėmė 27 varžovų taškus) ir pralaimėjo antrą kartą iš eilės, Darrenas Collisonas pelnė 24, Benas McLemore'as - 21, Derrickas Williamsas - 17, o Jasonas Thompsonas (10 atk. kam.) ir Rudy Gay - po 13 taškų.

Kitose rungtynėse Oklahomos „Thunder“ klubas namuose nugalėjo be kairio kelio traumą patyrusio lyderio LeBrono Jameso (vid. 17,5 tšk.) žaidusią Klivlando „Cavaliers“ komandą 103:94 (18:26, 29:21, 31:19, 25:28) ir iškovojo devintą sezono pergalę (9/13) - ketvirtą iš eilės. Klivlando ekipa patyrė aštuntą pralaimėjimą (13/8) ir nutraukė savo aštuonių pergalių iš eilės seriją.

Nugalėtojams universalusis Russellas Westbrookas pelnė 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Kevinas Durantas įmetė 19 taškų, Reggie Jacksonas - 13, o Anthony Morrow - 11.

Kavalierių gretose išsiskyrė australas Kyrie Irvingas (20 tšk.), Kevinas Love'as (18 tšk. ir 16 atk. kam.), australas Matthew Dellavedova, Tristanas Thompsonas (13 atk. kam.) ir Dionas Waitersas po 14 tšk.).

„Thunder“ krepšininkai trečiame ketvirtyje spurtavo 10:0 ir atitrūko nuo varžovų (67:57), o vėliau pirmavo 17 taškų skirtumu (83:66). Svečiams iš Klivlando pavyko priartėti (95:91), bet galutinai perimti iniciatyvos jiems nepavyko.

Sakramento „Kings“ (11/12) - Hjustono „Rockets (17/5) - 109:113 - (26:16, 20:20, 23:25, 26:34, 14:18), - po pratęsimo.

„Kings“: Darrenas Collisonas 24, Benas McLemore'as 21, Derrickas Williamsas 17, Jasonas Thompsonas (10 atk. kam.) ir Rudy Gay po 13, Carlas Landry 7, Reggie Evansas 5, Ramonas Sessionsas 4, lietuvių kilmės kanadietis Nikas Stauskas 3 (14 min., 1/2 tritaškiai, 2 rez. perdav., 3 klaid., 3 pražang.), Ryanas Hollinsas 2 taškai.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (11/22 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 13/15 baudos, 4 atk. kam., 8 rez. perdav., 1 blk., 2 klaid.), Trevoras Ariza ir Patrickas Beverley (10 atk. kam.) po 15, Donatas Motiejūnas 14 (30 min., 3 atk. kam., 1 rez. perdav., 1 per. kam., 1 klaid., 6 pražang.), Jasonas Terry 13, Troy Danielsas 6, Tarikas Blackas 4, Nickas Johnsonas 2, Joey Dorsey 0 taškų (28 min.). Dwightas Howardas nežaidė.

Oklahomos „Thunder“ (9/13) - Klivlando „Cavaliers“ (13/8) - 103:94 (18:26, 29:21, 31:19, 25:28).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 26 (36 min., 7 atk. kam., 8 rez. perdav., 12/22 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Kevinas Durantas 19, Reggie Jacksonas 13, Anthony Morrow 11, Jeremy Lambas 9, Stevenas Adamsas 8 (10 atk. kam.), Serge'as Ibaka (Ispanija) 7, Andre Robersonas ir Kendrickas Perkinsas po 4, Nickas Collisonas 2 taškai.

„Cavaliers“: Australas Kyrie Irvingas 20, Kevinas Love'as 18 (16 atk. kam.), australas Matthew Dellavedova, Tristanas Thompsonas (13 atk. kam.) ir Dionas Waitersas po 14, brazilas Andersonas Varejao 9, Jamesas Jonesas 3, Shawnas Marionas 2 taškai.