Po Donato Motiejūno tritaškio pradėto spurto 10:0 trečiame kėlinyje šeimininkų persvara pasiekė net 26 taškus (86:60) ir viskas tapo aišku, tad pagrindiniai „Rockets“ žaidėjai, tarp jų – ir lietuvis, buvo pasodinti ant atsarginių suolo, o „Grizzlies“ vėliau pavyko kiek sušvelninti savo atsilikimą.

Mačą starto penkete pradėjęs D. Motiejūnas per 25 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 0/1 bauda), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė. Mūsiškiui būnant aikštėje rezultatas teksasiečių naudai pakrypo net +21 tašku, tai – geriausias rezultatas komandoje (tiek pats surinko ir Jamesas Hardenas).

D. Motiejūnas puikiai susitvarkė su abiem galingais „Grizzlies“ aukštaūgiais – Marcu Gasoliu (sezono vidurkis – 20,1 tšk.) ir Zachu Randolphu (vid. 16,3 tšk.). Lietuvis vienas įmetė beveik tiek pat taškų, kiek pastarieji kartu sudėjus – abu jie tesukrapštė po 8 taškus.

Be to, antro ketvirčio pabaigoje M. Gasolis po jam puolime skirtos pražangos prieš protingai sužaidusį D-Mo trenkė kamuolį į žemę ir užsidirbo techninę pražangą.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21, Trevoras Ariza ir Jasonas Terry po 16, Donatas Motiejūnas 15 (7 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 12, Tarikas Blackas 10 taškų (11 atk. kam.).

„Grizzlies“: Mike'as Conley 15, Jarnellis Stokesas 12, Tony Allenas 10, Beno Udrihas, Marcas Gasolis (4/8 dvitaškiai, 0/1 bauda), Zachas Randolphas (2/5 dvitaškiai, 4/6 baudos) ir Kosta Koufos po 8 taškus.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (119)