Ankstų šeštadienio rytą pasibaigusioje trečioje Vakarų konferencijos ketvirtfinalio dvikovoje „Rockets“ klubas Portlande po pratęsimo 121:116 (35:24; 19:31; 27:23; 29:32; 11:6) palaužė vietos „Trail Blazers“ krepšininkų pranašumą. Teksaso ekipa sušvelnino atsilikimą serijoje iki keturių pergalių - 1:2.

Ketvirtosios serijos rungtynės pirmadienį 4.30 val. Lietuvos laiku vėl vyks Portlande.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 8 minutes „Rockets“ dar pirmavo 96:85, bet nesugebėjo išlaikyti persvaros ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jis vyko taškas į tašką (116:116), tačiau likus žaisti 11 sekundžių tritaškį smeigė Troy'us Danielsas. Prancūzui Nicolas Batumui tuo pačiu atsakyti nepavyko, o pergalę svečiams iš Hjustono užtvirtino du tikslūs Jameso Hardeno baudų metimai.

Verta pažymėti, kad pergalingo metimo autorius T. Danielsas yra lygos naujokas. Jis NBA lygoje iki šio mačo aikštėje pasirodė tik 5 kartus, o didžiąją dalį sezono praleido antrinė lygoje (NBDL).

„Rockets“ treneris K. McHale'as rėmėsi tik 8 krepšininkais, tarp kurių vėl nebuvo Donato Motiejūno.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (6 atk. kam, 6 rez. perd.), Nicolas Batumas 26 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 23 (8/21 dvit., 10 atk. kam.), Mo Williamsas 17, Robinas Lopezas 11 (8 atk. kam.), Wesley Matthewsas 5 taškai.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (50 min., 10/24 dvit., 3/11 trit., 8/9 baud. met., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwightas Howardas 24 (14 atk. kam.), Patrickas Beverley 16 (9 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 15, Jeremy Linas 13 (6 rez. perd.), Troy'us Danielsas 9, Omeras Asikas 7 taškai (8 atk. kam.).

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos trečiose rungtynėse pirmą pergalę taip pat pasiekė Čikagos „Bulls“ krepšininkai, kurie Vašingtone 100:97 (28:30; 20:21; 24:18; 28:28) nugalėjo „Wizards“ komandą.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo 2:1 „Wizards“ ekipos naudai. Ketvirtosios serijos rungtynės vyks sekmadienį 20 val. Lietuvos laiku.

Ketvirto kėlinio pradžioje įvyko rimtas konfliktas tarpo Nene ir Jimmy Butlerio. Incidento iniciatorius Nene buvo išvarytas iš aikštės, o J. Butleriui buvo leista tęsti rungtynes.

„Wizards“: Bradley Bealas 25 (5 rez. perd.), Johnas Wallas 23 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Trevoras Ariza 16 (11 atk. kam.), Marcinas Gortatas 13 (11 atk. kam.), Nene Hilario 10 taškų.

„Bulls“: Mike Dunleavy 35 (8/10 trit.), Jimmy Butleris 15, Carlosas Boozeris 14, Tajus Gibsonas ir D. J. Augustinas (7 rez. perd.) po 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)