„Kiekvienas krepšininkas, dar tęsdamas sportininko karjerą, pradeda mąstyti apie savo ateitį. Manau, jog sportininkui svarbu baigti mokslus ir judėti ta linkme, kur jį lydi širdis. Mano širdis yra neatskiriama nuo krepšinio, tad mėginsiu studijuoti ir ateityje tapti treneriu. Suderinti mokslus ir profesionalo karjerą nebus lengva, tačiau tam tikrai skirsiu savo laisvą laiką, nes man svarbu įgyti žinių. Diplomas - be žinių, mano nuomone, bevertis“, - sakė D. Motiejūnas.

Pasak žaidėjo, jis su krepšinio trenerio darbu jau spėjo susipažinti, todėl savo pasirinkimu - ateityje tapti treniravimo specialistu, neabejoja.

„Šiek tiek trenerio patirties jau spėjau įgyti, nes keletą metų iš eilės vasaromis rengiu krepšinio stovyklas vaikams. Čia dirba nemažai garsių krepšinio trenerių, iš kurių mokausi ir aš, tad treniravimo sistemų studijos LSU man bus puiki proga išmokti dar daugiau ir kurti savo ateities viziją“, - teigė krepšininkas.

LSU plėtros ir sporto prorektorius Mindaugas Balčiūnas teigė, kad studijas universitete renkasi vis daugiau profesionalių sportininkų.

Laisvasis klausytojas nėra universiteto studentas, jis studijuoja atskirus pasirinktus modulius, o po metų, sėkmingai išlaikęs studijuojamų modulių egzaminus, turi galimybę įgyti studento statusą ir toliau sėkmingai tęsti studijas mokamoje vietoje.

„LSU laisvojo klausytojo statusas sudaro galimybes geriausiems sportininkams studijuoti bei tęsti karjerą, kad ir kokie užimti jie būtų. Turime ne vieną gerą pavyzdį: krepšininkus Joną Valančiūną, brolius Kšyštofą ir Darjušą Lavrinovičius, Donatą Slaniną, Rimantą Kaukėną ir kitus“, - sakė M. Balčiūnas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)