26-erių kaunietis ant parketo iš viso praleido 7 minutes (4 – pirmame, 3 – antrame kėlinyje), per kurias nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet padarė 2 klaidas.

Teksaso komandą į priekį šį kartą tempė atsarginiai žaidėjai: Marcusas Thorntonas pelnė net 32, Corey Breweris – 22 taškus. Tuo metu komandos lyderis Jamesas Hardenas sužaidė pačias nerezultatyviausias sezono rungtynes – 26-erių amerikiečio sąskaitoje vos 10 taškų.

„Nets“: Brookas Lopezas 24, Joe Johnsonas 22 (8 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 20 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 19, Jarrettas Jackas 10 taškų (9 rez. perd.).

„Rockets“: Marcusas Thorntonas 32 (7/10 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud. met.), Corey Breweris 22 (5/8 dvit., 4/8 trit.), Jamesas Hardenas (1/4 dvit., 1/5 trit., 9 rez. perd.), Dwightas Howardas (9 atk. kam.) ir Patrickas Beverley (5 per. kam.) po 10 taškų.

Į aikštę po daugiau nei 8 mėnesių pertraukos 213 cm ūgio lietuvis sugrįžo praėjusį penktadienį mače prieš Sakramento „Kings“. Tąkart jis per 6 minutes prametė visus keturis metimus, atkovojo 1 kamuolį, kartą prasižengė ir dusyk suklydo, bet „raketos“ šventė pergalę – 120:113.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)