37 minutes aikštėje praleidęs Rimantas Kaukėnas pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1, o prarado net 6 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Darjušas Lavrinovičius per 14 minučių įmetė 9 taškus (4/5 dvitaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, padarė 2 klaidas, 5 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai pirmavo 13 taškų skirtumu (62:49), tačiau pergalei to neužteko. Davidas Loganas vien per lemiamą ketvirtį pasižymėjo 19 taškų ir perlaužė mačo eigą saviškių naudai.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl Sasario mieste.

„Dinamo“: Davidas Loganas 25 (7/12 tritaškiai), Jerome'as Dysonas 16, Rakimas Sandersas ir Edgaras Sosa po 13, Shane‘as Lawalis 7 taškai.

„Grissin Bon“: Amedeo Della Valle 18, Rimantas Kaukėnas 16, Achille Polonara 14, Darjušas Lavrinovičius ir Andrea Cinciarini (11 rez. perd.) po 9 taškus.