Po dviejų lygioje kovoje vykusių kėlinių vilniečiai tik trečiame ketvirtyje spurtavo 18:2 ir rezultatas nuo minimalaus 51:49 tapo jau triuškinamu 69:51. Toliau intrigos jau nebuvo.

Tačiau „Lietuvos ryto“ pergalė buvo sunkesnė, nei galėjo pasirodyti iš galutinio rezultato. Trečio kėlinio viduryje „Nevėžis“ dar pirmavo 49:48. Bet tai, panašu, supykdė „Lietuvos ryto“ krepšininkus. Pyktį sostinės krepšininkai vertė įspūdingu spurtu, po kurio trečią kėlinį Tomo Pačėso auklėtiniai baigė pirmaudami 69:51.

Šio spurto metu „Lietuvos ryto“ gynėjas Davidas Loganas pelnė 12 taškų. Iš viso jo sąskaitoje buvo net 32 taškai, kuriuos jis pelnė per tris kėlinius.

33-ejų metų amerikietis vos per 27 minutės pataikė net 6 tritaškius iš 9, 7 dvitaškius iš 9 ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatas:

„Lietuvos rytas“ – Kėdainių „Nevėžis“ – 89:70 (18:14, 21:18, 30:19, 20:19).

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 32 (7 rez. perdav.), Deividas Gailius 10, Artūras Gudaitis 9 (9 atk. Kam.), Rokas Giedraitis 8, Anthony Fisheris 7, Kennethas Kadji 6, Julius Jucikas ir Adamas Lapeta po 5, Artūras Jomantas 4, Drew Gordonas 3, Aistis Pilauskas 0 taškų (01:41 min., 1 atk. kam.).

„Nevėžis“: Justas Sinica 23 (5/7 tritaškiai), Toni Prostranas 12 (6 rez. perdav.), Jarmaine'as Love'as 9, Karolis Petrukonis 8, Paulius Petrilevičius ir Ivanas Smiljaničius po 7, Ignas Vaitkus 4 taškai.

Pasvaliečiai vos nesugadino šventės Utenai

Įvyko ir intriguojantis Aukštaitijos derbis tarp pastaruoju metu viena kitą kritikuojančių komandų Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“. Uteniškiai išbarstė milžinišką persvarą, bet šventė sunkią pergalę 97:92 (30:17, 21:25, 23:16, 23:34).

Įspūdingą sugrįžimą surengę pasvaliečiai vos nesugadino šventės Utenai.

27 taškų persvarą turėję uteniškiai tik paskutinėmis minutėmis palaužė „Pieno žvaigždžių“ pasipriešinimą ir tik 5 taškais – 97:92.

Nuo pirmų minučių legionierių vedamas „Juventus“ dominavo aikštėje. Jamaras Diggsas ir Aaronas Bestas kartu pelnė daugiau taškų nei visa Pasvalio komanda per kėlinį (19), o „Juventus“ pirmavo 30:17.

Tiesa, „Pieno žvaigždės“ grįžo į rungtynes, o atrodytų pergalingą persvarą „Juventus“ susidėjo trečiame ketvirtyje. Po spurto 16:2 jau 25-ą minutę uteniškiai atitrūko 67:44. 28-ą minutę komandas skyrė jau 27 taškai (74:47). Bet Utena švęsti pradėjo per anksti.

„Pieno žvaigždės“ po truputį vis artinosi, artinosi, kol po Stepono Babrausko tritaškio likus žaisti 2 minutes skirtumas ištirpo 88:82. Pasvaliečiai spaudė Antano Sireikos kareivius po visą aikštę, bet kertiniu metu „Juventus“ nesutriko, atsilaikė ir išsaugojo pergalę.

Rezultatas:

„Juventus“ – „Pieno žvaigždės“ – 97:92 (30:17, 21:25, 23:16, 23:34).

„Juventus“: Gytis Sirutavičius 26, Jamaras Diggsas 22 (5 rez. perdav.), Arminas Urbutis 18, Aaronas Bestas 16, Vaidas Čepukaitis 7, Vytautas Šulskis 6, Rolandas Jakštas 2 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Andrijus Agafonovas 21, Steponas Babrauskas 19 (10 atk. kam.), Justas Tamulis 13, Osvaldas Olisevičius (9 atk. kam.) 12, Derrickas Low 9, Egidijus Dimša ir Karolis Babkauskas po 5, Vilmantas Dilys ir Dennisas Balentine'as po 4 taškus.

Įdomu, kad „Juventus“ atidarymo rungtynėse su „Pieno žvaigždėmis“ susitinka jau trečią kartą, o prieš tai abu kartus nugalėjo pasvaliečiai, nutraukę net 13 metų užsitęsusią uteniškių pergalių seriją pirmose sezono rungtynėse.

Tuo metu uteniškiai atsikratė Pasvalio ekipos prakeiksmo, kadangi pirmą testą pasitiko pajėgiausios sudėties ir laimėjo 5-erias draugiškas rungtynes iš 7-erių.

„Pieno žvaigždės“ šį sezoną tai pat subūrė įdomią sudėtį. Pasvaliečių priekinę liniją labai sustiprino Egidijus Dimša, praėjusį sezoną dar pats žaidęs „Juventus“ komandoje.

Be to, Lietuvos krepšinio naujienų portalai „Juventus“ ir „Pieno žvaigždžių“ komandas reitinguoja vieną šalia kitos, todėl žiūrovai objektyviai Utenoje ir išvydo puikų krepšinio reginį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)