Starto penkete rungtynes pradėjęs Simas Jasaitis ant parketo praleido 28 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo 3 ir išprovokavo 1 pražangą bei surinko 7 naudingumo balus.

Simas Jasaitis

Varžovų pranašumą pripažinti teko ir Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (4/3) klubas, kuris Venecijoje 83:87 (20:20, 21:19, 24:23, 18:25) pralaimėjo „Umana“ (5/2) ekipai.

Nuo atsarginių suolelio pakilęs ir 21 minutę žaidęs Darjušas Lavrinovičius pelnė net 20 taškų (8/16 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 8 ir prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo ir atliko po 2 blokus, 4 sykius prasižengė ir tiek pat kartų išprovokavo varžovus bei surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu Rimantas Kaukėnas per 14 minučių pasižymėjo 8 taškais (1/3 dvit., 2/3 trit.), 2 rezultatyviais perdavimais, prarastu kamuoliu, 4 pražangomis ir 2 naudingumo balais.