Deividas Dulkys per 6 žaidimo minutes pelnė 3 taškus (1/3 tritaškiai), atkovojo kamuolį ir kartą suklydo.

Venecijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Phillas Gossas, surinkęs 13 taškų, o Jeffo Viggiano ir Julyano Stone'o sąskaitose - po 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Darius Johnsonas-Odomas ir Jamesas Feldeine'as, atitinkamai surinkę 25 ir 24 taškus, Meta World Peace pelnė 11 taškų.

Sėkmingas D. Lavrinovičiaus žaidimas „Grissin Bon“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Skaudžią nesėkmę ketvirtfinalio antrose rungtynėse patyrė Darjušo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komanda, kuri namuose 71:74 (13:12, 15:19, 21:12, 22:31) nusileido Brindisio „Enel“ krepšininkams.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Darjušas Lavrinovičius per 19 minučių pelnė 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko +24 naudingumo balus.

Tuo metu Rimantas Kaukėnas ant parketo praleido 28 minutes, surinko 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir tiek pat kartų pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų gretose žaidė Achille Polonara, įmetęs 24 taškus.

Nugalėtojams Jacobas Pullenas ir Jamesas Maysas pelnė po 14 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.