Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 3 min. 47 sekundes Zachas Lavine'as dvitaškiu išlygino rezultatą (101:101) ir „Raptors“ vyriausiasis treneris Dwane'as Casey buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės bei nusprendė pasodinti J. Valančiūną ant suolo ir įleisti į aikštę gynybos specialistą Bismacką Biyombo. Šis sprendimas pasiteisino – po pasitarimo šeimininkai per likusias beveik 4 min. tepraleido keturis taškus, laimėjo atkarpą 13:4 ir šventė pergalę.

JV per 19 min. pelnė 14 taškų (6/11 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė. Būtent pražangos ir ribojo lietuvio laiką aikštėje.

Beje, J. Valančiūnas šį sezoną tik kartą žaidė trumpiau – 18 minučių.

„Raptors“ į priekį vedė tradicinis duetas: DeMaras DeRozanas surinko 31 (9/17 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 7/8 baudos), o Kyle'as Lowry – 21 tašką. 18 taškų pridėjo Corey Josephas, 9-is – Terrence'as Rossas.

„Wolves“ gretose išsiskyrė: Andrew Wigginsas 26, Gorgui Diengas 21 (8/9 dvitaškiai, 5/6 baudos), Karlas-Anthony Townsas 16, Ricky Rubio 12 (12 rez. perd.), Shabazzas Muhammadas 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)