Šį kartą jame daug intrigos nebuvo: šeimininkai jau antro kėlinio viduryje pirmavo triuškinama persvara (43:21), kurios iki pat finalo sirenos ir nebeišbarstė – 92:73 (29:15, 22:15, 16:15, 25:28).

Tokiu būdu Dimitrio Itoudžio auklėtiniai atsilygino chimkiečiams už nesėkmę pirmame rate, kuomet CSKA nusileido tuomet dar Rimo Kurtinaičio vadovautai komandai rezultatu 78:86.

Nugalėtojams Johannesas Voigtmannas surinko 22 (7/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), o Mike'as Jamesas ir Danielis Hackettas – po 13 taškų.

Svečiams, kuriems nepadėjo Aleksejus Švedas, 20 taškų sukaupė Jordanas Mickey (10/15 dvitaškiai, 8 atk. kam.), 18 taškų – Jegoras Vialcevas.

Po šios pergalės maskviečiai įsitvirtino trečioje turnyro lentelės pozicijoje, o „Chimki“ ir toliau stumdosi dėl 7-9 vietos.

Tuo metu Sankt Peterburge lygos lyderis „Zenit“ (16/3) iki paskutinių minučių turėjo vargo su Kazio Maksvyčio diriguojama Permės „Parma“ (7/10) – 89:84 (19:21, 26:17, 25:17, 19:29).

Tiesa, peterburgiečiai mačo kontrolę savo rankose laikė pakankamai tvirtai: prasidėjus ketvirtam kėliniui jie buvo atitrūkę 16 taškų (76:60).

Permiečius į priekį vedė abu lietuviai – Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas, kurie kartu pelnė daugiau nei pusę ekipos taškų.

Tiek A. Juškevičius (7/10 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 5/7 baudos), tiek E. Žukauskas (2/2 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 3/4 baudos) pasižymėjo 22 taškais.

„Zenit“ klubui, kurio centras Artūras Gudaitis susitikimą praleido, Willas Thomasas pelnė 24 taškus (6/7 dvitaškiai, 12/12 baudos, 11 atk. kam.), o Kevinas Pangosas pridėjo 21 tašką (6/8 tritaškiai, 3/3 baudos).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)