Rungtynių pabaigoje galingai spurtavusi Rusijos ekipa namuose 92:78 (24:24, 20:15, 22:19, 26:20) nugalėjo „Barcelona“ (4-6) komandą.

Katalonai lemiamo ketvirčio pradžioje laimėjo atkarpą 14:5 bei išlygino rezultatą 72:72, tačiau antroji kėlinio dalis jiems sėkmingai nesusiklostė.

Cory Higginso vedami rusai surengė spurtą 13:0 ir priešpaskutinę minutę jau buvo nepavejami – 88:75. Lemiamą 5 minučių atkarpą CSKA laimėjo 17:3 ir triumfavo 92:78.

CSKA: Willas Clyburnas 22, Cory Higginsas 20, Nando De Colo 18 (11 rez. perd.), Semionas Antonovas 10.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis ir Kevinas Seraphinas po 11, Adamas Hanga ir Petteri Koponenas po 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)