Komandai taip pat nepadėjo anksčiau susižeidęs serbas Milošas Teodosičius.

Seriją iki trijų pergalių maskviečiai laimėjo 3-1.

Priešpaskutinę minutę 4 taškus pelnęs M. Kalnietis sumažino šeimininkų deficitą iki dviejų taškų (54:56), tačiau tai buvo paskutiniai jų taškai.

Vėliau Aarono Jacksono ir Sonny Weemso baudos metimai įtvirtino CSKA pergalę.

Šios rungtynės buvo paskutinės CSKA klubo gynėjui Theodorui Papaloukui ir „Lokomotiv–Kuban“ ekipos aukštaūgiui Aleksejui Savrasneko. Pastarajam mačas baigėsi dar trečiame kėlinyje, kada susikibo su Dmitrijumi Sokolovu ir abu buvo išvyti iš aikštės, - informuoja tritaškis.lt.

S. Jasaitis per 19 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

M. Kalnietis per 15 minučių įmetė 7 taškus (0/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius pažeidė taisykles.

„Lokomotiv–Kuban“: Derrickas Brownas 16, Nickas Calathesas 11, Mantas Kalnietis 7, Simas Jasaitis 5 taškai.

CSKA: Sonny Weemsas 24, Aaronas Jacksonas ir Andrejus Voroncevičius po 9, Vladimiras Micovas 6 taškai.