Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA (14-10) išvykoje 75:84 (17:23, 11:26, 18:18, 29:17) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (11-12) krepšininkams.

Scottie Wilbekino vedama „Maccabi“ jau įpusėjus rungtynėms pirmavo 21 taško skirtumu (49:28), niekas nepasikeitė ir po trečiojo ketvirčio – 67:46.

Tik paskutinį kėlinį laimėję 29:17 maskviečiai sugebėjo triuškinantį skirtumą kažkiek sušvleninti.

M. Grigonis Maskvos komandai per 22 min. pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23, Ante Zizičius 14, Keenanas Evansas 11, Johnas Dibartolomeo 10.

CSKA: Iffe Lundbergas 17, Nikola Milutinovas 12, Marius Grigonis 10, Danielis Hackettas 9.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė Sankt Peterburgo „Zenit“ (14-9) krepšininkai. Jie Berlyne 67:76 (12:23, 22:11, 14:17, 19:25) turėjo pripažinti vietos ALBA (8-16) komandos pranašumą.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (34:34), tačiau antroje dvikovos dalyje savo sąlygas aikštėje diktavo Berlyno komanda.

ALBA ranktu į pergalę tapo laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (33-25) ir taiklūs tolimi metimai (9/21 tritaškiai – 43 proc.).

„Zenit“ komandoje Mindaugas Kuzminskas kartu su Billy Baronu buvo rezultatyviausi žaidėjai – pelnė po 18 taškų.

24 min. žaidęs lietuvis (7/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos) atkovojo 5 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir surinko 18 naudingumo balų. Tai rezultatyviausios M. Kuzminsko rungtynės šį sezoną.

ALBA: Maodo Lo 15, Benas Lammersas, Yovelis Zoosmanas ir Christas Koumadje po 9.

Zenit“: Mindaugas Kuzminskas ir Billy Baronas po 18, Jordanas Mickey 10, Jordanas Loydas 8.

Praėjus 48 valandoms po pergalės prieš „Žalgirį“ Milano „Armani“ (17-7) klubas ketvirtadienį namie 89:78 (21:10, 19:15, 26:23, 23:30) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (7-17) su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Po dviejų kėlinių „dizaineriai“ turėjo 15 taškų persvarą, ją dar padidino po trečio ketvirčio ir tik paskutines 10 minučių atsipalaidavo pralaimėję 23:30.

E. Messinos auklėtiniai buvo taiklesni (13/26 tritaškiai – 50 proc.) ir laimėjo kovą dėl kamuolių 39:22.

R. Giedraitis svečiams per 27 min. pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

T. Sedekerskis per 14 min. taškų nepelnė (0/1 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį ir surinko 3 naudingumo balus.

Armani“: Devonas Hallas 15, Sergio Rodriguezas 14, Nicolo Melli 13 (11 atk.k.), Troy Danielsas 13.

Baskonia“: Matthew Costello 23, Wade'as Baldwinas IV 16, Rokas Giedraitis 12.

Į viršų turnyro lentelėje kopia Pirėjo „Olympiakos“ (14-9) komanda. Ketvirtadienį namie ji po pratęsimo 87:85 (26:17, 16:24, 19:20, 14:14, 12:10) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (12-12) krepšininkus.

Pergalingą metimą paskutinę pratęsimo sekundę pataikė ir rungtynių didvyriu tapo Kostas Sloukas.

Olympiakos“: Kostas Sloukas 23, Tyleris Dorsey 19, Saša Vezenkovas 16, Moustapha Fallas 10.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas 14, Rodrigue'as Beaugois 13, Vasilije Micičius 12 (13 rez.p., 25 naud.b.), Shane'as Larkinas ir Adrienas Moermanas po 11.