Antradienį titulą ginanti Belgrado ekipa namuose buvo pajėgesnė rezultatu 85:79 (30:17, 25:24, 8:29, 22:9) ir serijoje iki trijų pergalių nutolo 2-0.

Nuo pirmo kėlinio dviženkliu skirtumu pirmavę šeimininkai po pertraukos staiga užstrigo ir leido į priekį išsiveržti varžovams.

Vis dėlto „Crvena Zvezda“ padarė išvadas ir laiku susigrąžino iniciatyvą, išvengdama paskutinių sekundžių trilerio.

Net 27 taškus pelnęs Ognjenas Dobričius buvo rezultatyviausias tarp Dejano Radonjičiaus auklėtinių, etatinis puolimo lyderis Jordanas Lloydas 16 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojams 26 taškus surinko ir 8 kamuolius atkovojo Danilo Nikoličius.

Pirmajame mače, taip pat vykusiame Serbijos sostinėje, kova taip pat buvo atkakli – šeimininkai laimėjo 82:78.

Trečioji finalo akistata Juodkalnijoje vyks šeštadienį.

Pernai ABA lygos sezonas buvo nutrauktas dėl pandemijos, o prieš tai tos pačios komandos grūmėsi finale dukart iš eilės. 2018-aisiais titulas atiteko Podgoricos krepšininkams, po metų „Crvena Zvezda“ pasiekė revanšą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)