Galingai 24:11 rungtynes Belgrade pradėję aikštės šeimininkai įpusėjus trečiam kėliniui dar pirmavo 55:41.

Tačiau svečių žaidėjas Thomas Heurtelis iniciavo spurtą ir katalonai likus žaisti iki rungtynių pabaigos mažiau nei 3 minutes sumažino skirtumą iki minimumo.

Pajutusi slystant žemę iš po kojų Belgrado ekipa susikaupė ir, užbaigusi rungtynes sėkminga atkarpa 11:2, šventė pirmą pergalę Eurolygoje šį sezoną.

Praėjusią savaitę net 98:71 Atėnų „Panathinaikos“ sutriuškinę „Barcelonos“ krepšininkai patyrė pirmą pralaimėjimą.

„Crvena Zvezda MTS“: Milko Bjelica 23, Taylor Rochestie ( 7 rez. perd.) – 22, Mathias Lessortas (9 atk. kam.) – 13, Pero Antičius (9 atk. kam.) – 10.

Barcelona“: Kevinas Seraphinas – 16, Thomas Heurtelis (11 rez. perd.) – 14, Adamas Hanga ir Ante Tomičius po 10.

Praėjusio sezono vicečempionė Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) komanda savo aikštėje 80:75 (21:11, 16:22, 22:14, 21:28) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (Ispanija) krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

„Olympiakos“: Hollisas Thompsonas 15, Nikola Milutinovas 12, Georgios Printezis, Vangelis Mantzaris ir Bryan Roberts po 9

„Unicaja“: Ray McCallumas ir Draganas Milosavljevičius – po 14, Jamesas Augustine'as ir Dejanas Muslis po 12.

Paskutinėse antro turo rungtynėse Ispanijoje „Valencia Basket“ namuose 78:71 (19:13, 19:25, 28:10, 12:23) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkus.

„Valencia Basket“: Erickas Greenas 24, Joanas Sastre 15, Bojanas Dubljevičius - 9.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Štimacas 22, Errickas McCollumas 20, Edo Muričius 11.

Po dviejų turų be pralaimėjimų žengia keturi klubai - Madrido „Real“ (Ispanija), Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis), Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ir Maskvos srities „Chimki“ (Rusija).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai)