„Chimki“ solidžiai užbaigė pirmo kėlinio pabaigą ir jį laimėjo 30:18.

Bet svečiai iš Turkijos antrame ketvirtyje atsitiesė ir likus minutei iki ilgosios pertraukos jau pirmavo 43:41. Paskutines dvi atakas sėkmingai užbaigę šeimininkai turėjo trapų pranašumą 45:43.

Trečią ketvirtį „Chimki“ laimėjo 24:14 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 69:57.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai saugojo nedidelę persvarą, tačiau neleistinai dukart suklydęs Dee Bostas dovanojo svečiams gerą šansą nutraukti nesėkmių seriją.

Jeremy Evansas likus 13 sek. persvėrė rezultatą „Dačkos“ naudai 84:83. Iniciatyvos ėmęsis Jordanas Mickey paskutinę sekundę išprovokavo Ray McCallumo pražangą. Prie baudų metimo linijos stojusio J. Mickey ranka nedrebėjo – 85:84 (30:18, 15:25, 24:14, 16:27).

„Chimki“ gretose nežaidė traumuoti Aleksejus Švedas ir Anthony Gillas.

Rusijos klubas šią savaitę 63:79 svečiuose nusileido ir Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

„Daruššafaka“ strategui Selčukui Ernakui, kuris prie komandos vairo stojo gruodžio 12 d., tai buvo trečioji nesėkmė Eurolygoje. „Dačka“ patyrė jau 12 nesėkmę iš eilės.

„Chimki“ (5-9): Dee Bostas 19, Andrejus Zubkovas ir Jordanas Mickey po 15 taškų.

„Daruššafaka“ (1-13): Ray McCallumas 13, Michaelis Ericas 13, Toney Douglas 12, Žanis Peineris ir Stantonas Kiddas po 10 taškų.