Atkakliai vykusiame mače prieš lemiamą kėlinį atitrūko svečiai iš Stambulo, kurie pirmavo 67:55.

Puikiai ketvirtą kėlinį pradėję šeimininkai po Aleksejaus Švedo trijų tritaškių iš eilės išlygino rezultatą – 69:69.

„Anadolu Efes“ vėl nežymiai pirmavo (71:76), tačiau šeimininkai atsakė atkarpa 7:0 ir likus 1:33 min. buvo priekyje 78:76.

Likus 8 sek. 84:82 tebepirmavo šeimininkai, tačiau Dogušo Balbay fantastiškas tritaškis pasiuntė „Chimki“ į nokautą.

Buvo likusios 2 sek., tačiau Rusijos klubas savo stebuklo nesukūrė: dramatišką pergalę 85:84 (18:21, 27:16, 22:18, 18:29) išplėšė „Anadolu Efes“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Rodrigue Beaubois pelnė 25 taškus, tiek pat surinko ir „Chimki“ lyderis A. Švedas.

Eurolygos rikiuotė po 3 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti, praleisti taškai, taškų santykis):