Ypač atkakliose rungtynėse įpusėjus trečiam kėliniui 54:50 pirmavo CSKA, tačiau sėkmingai ketvirtį užbaigę šeimininkai prieš lemiamą kėlinį pirmavo 60:57.

Ketvirto ketvirčio pradžioje šeimininkai atitrūko 65:57, tačiau netrukus jau svečiai atsakė sėkminga atkarpa 8:0 ir išlygino rezultatą 65:65.

„Chimki“ taškų badą nutraukė Anthony Gillo tritaškis, iš toli pataikė ir Tyleris Honeycuttas, o svečius į kampą įspraudė dar vienas A. Gillo tolimas šūvis, po kurio likus 3 min. šeimininkai atitrūko 74:65.

Likus 2 min. CSKA skirtumą sumažino iki 4-ių taškų. Pusantro minutės komandos nepelnė nei taško, o likus 25 sek. dvitaškį pataikęs Aleksejus Švedas pateikė rimtą paraišką pergalei.

Svečiai bandė galbėtis pražangų taktika, tačiau išsigelbėti nepavyko. Ketvirtosios šios serijos rungtynės vyks penktadienį „Chimki“ arenoje.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 27 (7/12 dvit., 2/8 trit., 7/7 baudos), Anthony Gillas 22.

CSKA: Cory Higginsas 26, Othello Hunter 16, Sergio Rodriguezas 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)